Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assasin's Creed (wszyskie części).
Pewnie znacie już dosyć popularną grę Assasin's Creed.
W tym temacie chciałbym graczy bądź fanów tej gry o dawanie opinii na temat tej gry i pomagania sobie np. w znajdowaniu przedmiotów lub w misjach.

Życzę miłego pomagania w tym.

PS. Nie będę tolerował postów typu "Ta gra to szmelc !", "Buuu !! (czyli wygwizdywanie jej)"

Chciałbym dodać do tych minusów coś :
1. Do pierwszego. Ta krytyka, to spam w temacie, który miło widziany nie jest.
2. A drugi, to nie widziałem ŻADNEGO tematu na temat Assasin's Creed.
Reply
Ja osobiście grałem tylko w dwójkę, ale bardzo lubię rzeczy z uniwersum ze świata tej gry (książki, komiksy itp.)

Btw. Jest już trailer do 3? Bo wiem, że okładka jest
Reply
Ta gra to szmelc! Dodgy

Grałem w każdą część, i je przeszedłem. Będzie mi brakowało teraz w AC 3 Ukrytego ostrza :<
Reply
Grałem w wszystkie części [w ferie przeszedłem je] i powiem tak. Pierwsze 10min gry to straszna nuda. Po prostu nie chce się grać, ale jak ktoś wczuje się w fabułę, to gra staje się najlepszą możliwą.

Ocena ogólna: 9.5/10 - brakuje tylko PL dialogów.
Reply
Zgadzam się w 100%, ale są napisy bynajmniej po polsku.
Reply
Właśnie kończę BH Smile

Artanis:
Będzie ukryte ostrze.

Hiob:
Właśnie dobrze, że nie ma, bo od II częsci angielski przeplatany jest z włoskim, a kto ci w Polsce po włosku do gier będzie gadał.
Reply
Imperator Dusz

A kto ci w USA po włosku będzie gadał? Imigranci? Big Grin

Tak serio to przecież, w Polsce też znajdziesz osoby, które mogą robić tłumaczenie...Ja uczę się włoskiego od pół roku i już rozumiałem AC II, więc takiego Borysa Szyca nauczyć poprawnej wymowy "Bene" i "Buongiorno", bo większej filozofii tam nie ma i mamy polskie dialogi Smile
Reply
Raczej akcent, bo z tego co pamiętam to w wersji angielskiej pozostaje akcent.

PS. Niedługo następna część Smile Ciekawe, bo ma mieć Amerykańskie oblicze [kolonie Brytyjskie itd].
Reply
Ale nie ma tego klimatu, ja wolę grać w grę (Big Grin), która ma dialogi z kraju, z którego pochodzi. Przykładowo, zagrałbyś w wiedźmina z angielskimi dialogami ? Nawet zażartować by się tam nie dało, tak jak w j. polskim.
Reply
Imperator Dusz

Ale miałbyś wybór między polskim, a angielskim, więc oprócz kasy na wynajęcie aktorów i zrobienie znaczka gra z polskimi dialogami, to Ubisoft Polska nie miałby wielkiego problemu, a wielu antypoliglotów przyciągnąłby do tytułu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)