Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje gier.
Witam.
Ostatnimi czasy, na TS'ie, z kolegami których kiedyś tam poznałem (na początku mojej kariery w League of Legends), zaczęliśmy się zastanawiać nad grą, w którą będziemy mogli czasami sobie grupowo popykać. Tak więc szukam propozycji co do jakichś gier, w które wygodnie by się grało mniejszą grupką (3-5 osób).
Wymagania:
1.Musi być to gra MMORPG.
2.Żadnego Majn-srafta.
3.Jak najlepiej rozbudowana graficznie.
4.Najlepiej umożliwiająca wali grupowe (np. jak na 4Story wojny 'dwóch światów', czy też rozbudowane wojny gildyjne).
5.Nie proponujcie nam gier:
a)Guild Wars 2
b)Aion Online
6.No i żeby dało się po prostu grać.
7.To nie maja być gry przeglądarkowe.
8.Żadnych FPS'ów.

Z góry dzięki wszystkim którzy pomogą mi w wyborze odpowiedniej gry! Smile
Za najlepsze gry, które mnie i moją 'drużynę' zaciekawią można otrzymać mini nagrodę w postaci plusa.

Jak już proponujecie jakąś grę, to nauczcie się ją opisywać. Na prawdę nie będę teraz przeglądał pół tysiąca stron poświęconych danej grze, i sprawdzał jak bardzo jest denna. Nie musi to być od razu wykład, krótko i treściwie.
Reply
Star 
Graliście w Metina? Może i banalna gra, ale nołlajfić można.

Skoro zacząłeś grać w Gra, to możecie grać w Gra, tylko, że w gangsterskim świecie. MyMafiaOnline się to zwie bodajże.

Jest też taka gra, że jest się państwami europejskimi, tylko za cholerę nie powiem, jak się zwała. Można grupowo przeciwstawiać się innym państwom. Strasznie rozbudowana strategicznie.
Reply
Co powiecie na Rappelz ? Kolega grał, ja osobiście nie ale dość ciekawa gra. Wink
Reply
Albo po prostu zaproś ich do świata Gra Smile
Reply
Allods Online, Dekaron, NosTale (dziecinna trochę), Dragonica, jak coś sobie jeszcze przypomnę to dopiszę.
Reply
Tak, graliśmy w Metina, banalna gra, nołlajfić w nią nam się nie chce. Na globalu poziom podstawówki, a na prywatnych nie gramy.
Hmm.. Gra.. Nie. MyMafiaOnline.. Nie.

Dzięki, przypomniałeś mi o kolejnym wymaganiu. To nie ma być gra przeglądarkowa.
Cemekii:
Tak, graliśmy, przez krótki okres czasu, nawet jeszcze nie odinstalowaliśmy. Próbowaliśmy się połapać o co chodzi w tej grze, ale stwierdziliśmy że nie ogarniamy, za bardzo jest rozbudowana ta gra, i ciężko się połapać.
Reply
Vindictus - niezła grafika jak na MMO, dynamika, interaktywne otoczenie, grupy do 4 osób 6-8 na raidach, nie można pominąć craftingu, nawet najmniejszy poziom trudności dungeonów może dać w kość (Gra jest oparta na samych dungeonach), niestety brak w niej pvp nawet w najmniejszej ilości, Klimat przez duże "K"
Lineage II - jak pvp to nie można pominąć tego tytułu
Dragonica - dynamika, gra nastawiona bardziej na dungeony, pvp w tym walka drużynowa 20v20 bodajże i mistrzostwa Gildii, cukierek
Reply
Póki co zaciekawiło mnie jedynie Lineage II, które mieliśmy na oku już trochę czasu temu.
Reply
Bug 
Rappelza kiedyś ściągłam grafika mnie dobiła i odrazu odinstalowałam. Last chaos polecam fajnie się gra Big Grin
Reply
Gra oczywiście warta spędzenia przy niej czasu, w końcu Grind na mobach a nie jak coraz częściej w grach na questach, ale przestałem po miesiącu z powodu jakiegoś niewiadomego "Fuj".
------
UP: z reguły gry po polsku są do bani i zachęcają do sięgnięcia po portfel np. RoM (IS zniszczył dość dobry tytuł - wszystko wina Frogstera a jak że) a wyjątkiem taki LoL
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)