Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajna gra online
Chcial bym prosic o podanie linku i opisanie jakies fajnej gry online... chodzi mi ze przez przegladarke i bez rejestracji, najbardziej lubie zrecznosciowe wyscigi przez gory itd i skrzelank, defence ale innym rodzajem gry tesz nie pogardze. Chodzi mi o to zeby jakos spedzic czas jak czekam na elite a wiec musi miec pauze.
Reply
Thumbs Down 
Poszukaj na gry.pl wyspagier.pl itp . Możesz spróbować Shakes & fidget , trzeba rejestracji ale jak wyznaczysz misje to leci czas i nie musisz nic robic
Reply
Skoro innym rodzajem "tesz" nie pogardzisz, to mam nadzieję, że nie obrazisz się, jeśli polecę Ci super grę o nazwie SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY. :-)
Reply
Nie ma tam opcji pauzy bro.
Reply
Można zapamiętać na jakim wyrazie się skończyło studiowanie, ubić elitę i studiować dalej. Wink
Reply
Strona - szkoła, gra - j. polski.

PS.
Grasz w GTA SA na kodach?
Reply
Mieszkam w Irlandi,przez co lepiej pisze po angielsku a slabiej po polsku.Prosze nie minusowac ,jak ktos chce to moj post moge napisac po angielsku.

z jego profilu ^^
Reply
Ale to nic nie zmienia. Na polskim forum powinna panować poprawna pisownia i tyle. Co za problem włączyć podkreślanie błędów i ustawić j.polski w przeglądarce?
Reply
Zapomniałeś dodać, że lubi anime
Reply
Avecto:
To chyba wy nie umiecie czytac `Nie spamuj w konkretnych tematach` a spamujecie, ja napisalem ze szukam gry a wy o slowniku a wiec to spam...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)