Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakaś fajna gra (symulator pociągu, tramwaju)
Szukam fajnego symulatora pociągów i tramwajów, znacie jakieś??

Za pomoc +
Reply
torrenty.org/torrent/689080 zobacz to. Podobno bardzo dobre i świetnie odwzorowane San Francisco
Reply
Odświeżam.
Reply
Symulator Pociągu 2012: RailWorks 3 [PC]
Reply
Tongue 
Trainz.;P
Reply
Euro Truck Simulator, Trainz.
Reply
Yagger

Torrenty same w sobie nie są zakazane, bo możesz też wklejać tam swoje, własnoręcznie robione zdjęcia, gry, itp. Nielegalne jest tylko 99% zawartości się tam znajdującej Wink

Apeluję, bo według mnie bezsensowny minus dla tamtego pana Smile
Reply
Zaysar:
Ojej Exclamation Zabronisz mu podawać linka do torrentów? Exclamation
Już jego sprawa czy kliknie czy nie.
Reply
Star 
Jesteś w błędzie. Smile
(2012-04-27, 13:13:33)Mirelka Wrote: Zaysar:

oraz:
(2012-04-27, 13:13:33)Mirelka Wrote: Zaysar:

//
Reply
ech, ludzie... Jak wy mnie rozwalacie czasem. Czy ja go przymuszam fizycznie do tego, by kliknął w "pobierz torrent"? Nie. Podałem link, bo jest tam dobry opis gry, komentarze graczy i wszystkie informacje nt. gry o jaką chodziło założycielowi tematu. Poza tym same torrenty nie są zabronione... Pobranie pliku "torrent" nie jest nielegalne. Nielegalne jest pobranie gry za pomocą programu uTorrent, czy im podobnych. Widać dużo tu laików, którzy próbują uchodzić za forumowych mecenasów, a nie mieli nigdy styczności z żadną lekturą dotyczącą prawa polskiego. I jeszcze w ramach wyjaśniania: Pobranie torrenta, czyli pliku przekierowującego do nielegalnej gry nie jest nielegalne. Dopiero pobranie gry, muzyki, filmu etc. narusza prawa autorskie i w tym momencie staje się nielegalne.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)