Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moh: Warfighter vs.Battlefield 3 vs. Mass Effect 3
Potrzebuję pomocy w kwestii wybory gry, chodzi mi o coś, w co grając mógłbym poczuć się tak, jakbym znajdował się w świecie gry,... widzieć i słyszeć (w sensie przez głośniki 5.1) to, co dzieje się wokół mnie. Tak, aby można było po prostu,... zasiąść przed komputerem i wczuć się w grę. Medal of Honor: Warfighter co prawda jeszcze nie jest w sklepach, bo premiera jest planowana o ile się nie mylę na październik, ale czytałem o tej grze wiele artykułów m.in. w "Playach" i to,... może być czymś dobrym. Ale znowuż Moh ma tendencje do krótkich singleplayerów, a chciałbym wczuć się też w fabułę. Zależy mi na porządnej grafice. Mass Effect 3, tak jak poprzedniczki z pewnością byłby świetny, porządna grafika, genialna fabuła ale też nei wiem, czy singleplayer będzie na tyle długi, bym zaspokoił swój głód. No to by było na tyle. Proszę o dobre argumentacje, porządne komentarze w tym temacie bez spamu no i,... no i tyle. Za najlepsze odpowiedzi plusiki,
Reply
Video 
No w ME3 fabula trwa ok 40h z z importowanymi sejwami do tego dochodzi coop.
Reply
Wink 
Ja twoim miejscu brałbym BF'a3, czujesz się jak na prawdziwej pole walki, mnóstwo możliwości rozbudowany arsenał i duże mapy na multiplayerze. Też mam głośniki 5.1, więc jak je rozstawisz po pokoju i podgłośnisz to gites majonez. Mass Effect nie jest w moim typie, nie lubię takich gier jak jakieś karabiny strzelające laserem i inne cuda, BF bardziej realistyczny, duża mapa, 64 osoby i jazda. Ale jak kto woli. Big Grin
ED: Co do singla w BF'ie3 to jest bardzo fajny, szczególnie misja z odrzutowcami i misja snajperska, bardzo polecam ci tą grę, single trwa około 8h? w tyle przeszedłem. Lecz jak przejdziesz to jest jeszcze Co-op w którym za poszczególne misje odblokowujesz broń na Multiplayer.
Reply
BioWar (ME 3) + Singleplayer = Genialna fabuła
Weźmy na przykład dragon age: początek.
BF3 JEST [!]grą nastawioną na multi więc nie oczekuj obfitego obgryzania paznokci czytając/słuchając dialogów. Gra wyrobiła sobie pozycje właśnie dzięki multi.
Reply
Ale końcówka ME3 odrzuca, zdecydowanie, poza tym jest zbyt proste. System zdobywania surowców został uproszczony do samego latania i skanowania pół układu jednym kliknięciem, bezsens. Poza tym na najtrudniejszym poziomie jedynie walka z tym agentem cerberusa, nie kojarzę jak się nazywał, była zajmująca i wymagająca taktyki.

Najlepiej poczekaj na Diablo 3. Smile
Reply
Sequele nie zawszę są lepsze. Przykład (znowu) Dragon Age
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)