Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cena gry komputerowej.-Czyżby jakiś haczyk?
#1
Witam. 3,5 lat temu wyszła na rynek gra pt. ,,Spore". Jej cena wynosiła grubo ponad stówę, na allegro jej cena wynosi w przedziale 35-50zł. Huh Czy jest to możliwe?! Uprzedzam, że Spore nie jest jedną z gier pokroju Sezonu na misia albo Epoki Lodowcowej, to jest sandbox, gdzie możliwości jest tyle, ile w Minecrafcie. Nie piszcie mi, żebym ściągnął pirata i tak dalej, bo jeszcze coś schrzanię i gówno z tego będę miał. Zastanawiam się, czy to jest realne.

allegro.pl/spore-dzielo-tworcow-the-sims-zobacz-pl-nowa-i2298660346.html - Jakiś haczyk, czy to rzeczywiście to samo Spore, które kosztowało niegdyś 120zł?

//Współ
Reply
#2
3.4 roku to dużo.Sądzę że to bez haczyka jest.O proszę sprawdziłem nawet w tej serii EA CLASSICS http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=66914 .Jest tam Spore czyli bez haczyka Wink .


Edit: Swoją drogą gra naprawdę fajna.Kupuj Big Grin .
Reply
#3
Te screeny są trochę zbyt barwne dla tej gry, jak ta, w którą grałem 3,5 roku temu, wiesz, czy coś się zmieniło?
Reply
#4
Według mnie są normalne.Możliwe że po prostu do aukcji wziął z neta jakieś screeny po obróbce ale sądzę, że sama gra na 99% jest dobra.Bo gościu też widzę godny zaufania także wszystko wydaje się być w porządku.

Edit: Jak chcesz mieć pewność to tu masz http://www.gram.pl/sklep/pc/spore-classic albo http://www.3kropki.pl/p/0/5/spore.php .
Reply
#5
A myślisz, że w kaliskim Empiku Spore może być?
Reply
#6
Hmm to trochę nie moje tereny, możesz zadzwonić i spytać to chyba najlepsze wyjście.Chociaż jak byłem ostatnio w Empiku ale w Puławach to było.

Edit: Chociaż teraz na stronie empiku pisze, że produkt niedostępny.
Reply
#7
jasne że to samo Spore Big Grin komuś ta gra się po protu znudziła, dodatkowo zestarzała się i zamiast odłożyć ją na półkę, żeby się kurzyła woli ją sprzedać i choć trochę z tego mieć
Reply
#8
To jest firma, która sprzedaje nowe egzemplarze. Tongue
Reply
#9
To jest średnia cena.Czyli nie ma haczyka na pewno bo sprawdziłem Wink .Kupuj.
Reply
#10
Wszystko z nią na bank okej. Dla przykładu: Batman Arkham Asylum (ponad 2,5roku) można już kupić za 25zł.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)