Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIFA 10 - problem z włączaniem
Wiiitam,
chciałbym poprosić Was o pomoc. Otóż chodzi o grę FIFA 10. Posiadam ją od czy ja wiem, 2 lat? Przez cały czas działała dobrze, hm może dlatego ,że w nią nie grałem. A teraz coś się zepsuło . Normalnie wkładam płytkę, wchodzę w ikonkę, potem pojawia się taki jakby Menadżer Fify, klikam uruchom grę i na tym się kończy. Nic się dalej nie dzieje, w Menadżerze Zadań Windowsa jest pokazane w procesach FIFA10.exe ale gra mi nie działa. Często też się zwiesza.

// Wymagania do gry spełniam, przewyższam je nawet.
// Do Centrum Pomocy EA napisałem, właściwie piszę.

\ Proszę Was o pomoc, w Was moja 2 nadzieja..

[mam 3 plusy do rozdania]
Reply
Odinstaluje grę i zainstaluj jeszcze raz. x.x
Reply
Zarysowana płytka? Może coś ze sterownikami grzebałeś.
Reply
Ani z tym, ani z tym. Sterowniki były aktualizowane, karty graficznej tylko to, ew.
Reply
A odinstalowałeś i ponownie zainstalowałeś? Confused
Reply
Właśnie teraz to robię, lecz troszkę się boję czy potem będzie mi ją odczytywać.
Reply
Przed odinstalowaniem mogłes ją sprobowac "zcrakowac" i sprawdzić czy by chodziło bez płytki poprawnie .

I głupie pytanie zrobiłes restart komputera i próbowałeś ponownie włączyć grę ??
Reply
Taak, miliony razy.
Daiquiri:
Zcrakować czyli? Bo nie ogarniam komputerowej terminologii.
Reply
To znaczy zeby ściągnąć z internetu taki plik który umożliwi działanie gry bez potrzeby użytkowania płyty .
Potem tylko podmieniasz pliki cały 1

chomikuj.pl/bozo777/Crack+do+Fifa+10

chyba taki Smile
Reply
Dostałem odpowiedź od EA, a mianowicie:

Witaj Graczu!
Dziekujemy za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts.

Proszę uaktualnić system (Windows Update, łącznie z uwzględnieniem komponentów opcjonalnych.)
Proszę również zainstalować najnowsze sterowniki dla układu graficznego.

W razie dalszych problemów, proszę dołączyć do kolejnego maila plik dxdiag, dzięki niemu będę w stanie sprecyzować zalecenia. Poniżej zamieszczam link z instrukcją jak go wygenerować:
https://help.ea.com/pl/article/Wykonanie-pliku-dxdiag

Pozdrawiam,
P****
EA Centrum Pomocy

P.S. Prosimy o odpowiedź na niniejszego maila bez modyfikacji pola "temat" zawierającego numer referencyjny, ułatwi nam to sprawniejszą komunikację.

Czyli co? Mam zaaktualizować Windowsa i kartę graficzną?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)