Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mundle Online
Big Grin 
Jest to gra wykonana w Eclipse , nie jest jakaś super graficznie lub w silniku rozwinięta . Na razie nie ma stałego silnika i funkcjonuje razem z hamachi , mi osobiście się ta gra podoba . Nie ma tzw. "Noobów" póki co , administracja i reszta ekipy jest jak najbardziej w porządku . Ta gra powstała niedawno , maksymalny poziom to 100.
Dostępne są 3 profesje . W grze występuje już mniej bugów i ciągle są naprawiane , cóż nie od razu Rzym zbudowano .

Teraz przenoszą silnik gry i jest offline do któregoś maja . Strona i forum są nowe .
Reply
Photo 
Dzięki,jutro sobie zobacze bo niestety ale dziś nie mam głowy Big Grin
Reply
Dzięki za info przetestuję to Smile
Reply
Witam, czy mógłbyś podać jakieś screeny lub filmiki ? chce zobaczyć jak to mniej więcej wygląda Wink
Reply
Oficjalna stronka gry wygląda bardzo niechlujnie i do tego założenie było darmowe, co równa się masą lagów przy większych odwiedzinach. Ponadto nie ma nawet żadnych screenów i innych rzeczy, żeby zachęcić ludzi do grania, a przecież reklama naprawdę odgrywa istotną rolę. Nie ma noobów póki co, weź mnie nie rozśmieszaj. Skoro Gra to gra bardzo popularna, w której naprawdę musieli się wysilić, żeby zebrać graczy i wybić ją spośród tłumu tych pikselówek 2D to niby w niej noobów nie ma? Ehh. Skoro gra jest ubogo rozwinięta (brak stałego silnika itd.) to wystarczy choć trochę więcej graczy i powstanie masa lagów. I nie ma czegoś takiego jak "Nie od razu Rzym zbudowano", bo jeśli biegacz wystartuje beznadziejnie to beznadziejnie pobiegnie i przegra zawody. Owszem, początki gry Gra (1 serwer, ubogie grafiki) nie mogą się równać z obecną grą, ale nawet taki start dla gry był dobry. Nie muszę obczajać tej gry, skoro fakty są takie, jakie są. Big Grin

//Współ
Reply
Atup Zgadzam się w sumie Smile ładnie to wszystko opisałeś.
Reply
Tak zgadzam się z tobą w 100%.Gra na początku,a Gra teraz to 2 różne światy daję przykładowo najstarszą chyba mapkę werbin i37.tinypic.com/2wn3c0h.png oraz jeden z najstarszych ss'ów img516.imageshack.us/img516/4347/uo0001wv1.jpg
Reply
Napisałeś to tylko dlatego że masz do mnie żal że dostałeś knebla i chcesz żeby temat szybko upadł . Jeśli o Gra każdy by tak pomyślał to by teraz nie istniało . Przecież ta gra wystartowała niedawno a admin ciągle coś robi . Update w którym zostanie dodana masa rzeczy będzie 20 kwietnia .

Screeny dam później z powodu naprawiania pewnego bugu i serwer jest na kilka minut nieczynny Dodgy
Admin sam pisał że zbiera pieniądze na stały serwer .
Reply
Information 
O tak, na pewno krytyka Mundle wnosiła wiele do twojej osoby, na pewno. Uspokój się, bo nie ciebie zjechałem, tylko tą grę. Gdybym cię lubił to miałbym niby opisać tą grę w dobrym świetle, mimo że nie zgadzałoby to się z moimi poglądami? Śmieszne. Big Grin

//Współ
Reply
Photo 
Nie , rozumiem że Ci się nie podoba ale nawet nie spróbowałeś , twój wybór ja Cię nie zmuszam .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)