Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra.
Music 
Dzień dobry, ale ja tu dawno nie byłem. Hyh. Okej, nudzę się jak mops, nie mam w co grać. W CS mi się już nie chcę, ani w minecrafta. Podajcie coś fajnego, może być w przeglądarce może być jeszcze inna. [ + ].
Reply
My Fantasy przez przeglądarkę nawet nawet gierka trochę wciąga Wink

A od wczoraj gram w tą(blackcrusade.pl/ ) gierkę również przez przeglądarkę bardzo miłe rpg Smile Fajny klimat i dobrze rozbudowane trochę strategia rpg.
Reply
Może Team Fortress 2? Za darmo, małe wymagania, wciągająca. Na steamie jest. Wink
Polecam. Jeśli chciał byś wydać pieniążki na wciągającą grę to polecam MMO które wychodzi za niedługo. Guild Wars 2. Jeszcze co do GW2 to jeśli obejrzysz odcinki z bety na youtube to nie patrz na razie na grafiki ponieważ będą one zoptymalizowane w pełnej wersji gry.
Reply
Jeżeli lubiś karcianki to mogę podać polecany - Sword Girls (ale nie wimem czy oprawa ci się spodoba)
BF F4P/Battlefields Heroes - FPS
Brick Force - FPS i minecraft w jednym tylko nie wiem czy jest już OBT
Vindictus, Dragonica, Elsword, Dragon Nest - Non-targety
Aion, Lineage, Cabal, 4story, RoM - Typowe MMO
Reply
Bry, przepraszam że lekki off-top. Ale biegasz jeszcze? Parkour, traucer Big Grin?
Reply
Polecam Drakensang Online, najlepsza gra przez przeglądarkę z wyrąbaną w kosmos grafika jak na grę w przeglądarce.
Reply
Polecam tą grę co Veres. Zajefajna Big Grin
Reply
Mogą to być gry RPG, lub jakieś wyścigówki?

Jeżeli tak to polecam jakieś gry typu Gothic, a z wyścigówek NFS'a Worlda (darmowa gra multiplayer)
Reply
Dorzucam: Allods, MU online, LoL, LOTRO, Rusty Hearts, WoT, Rappelz, Dragona, Atlantica, Loong, Eden Enternal, Luna Online, Glory Destiny online
Reply
Chciałbym, ale nie mogę.

ALL

W przeglądarce najlepiej. Ala, Gra co ktoś już z was grał.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)