Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiedźmin II - oceny, dyskusje, pytania.
#21
Bardzo miło się gra, ciekawie rozwinięte wątki, można dokonać wielu wyborów zważających na fabułę. Najbardziej mnie mierzi w grach tego typu brak swobody: zawsze jest coś co musisz zrobić i po prostu nie ma czasu ani możliwości żeby zająć się czymś poza odpowiednio ukierunkowaną misją. To irytujące... Big Grin
Reply
#22
Ja jestem ogromnym fanem sapkowskiego, i moim zdaniem lepiej jest przeczytac ksiazke przed zabraniem sie za gre. Po prostu zzywasz sie z postaciami, wiesz czego sie spodziewac, mozesz sie wcielic w geralta. Mozesz oszukacc wrogow, podszywajac sie pod postaci, ktore znasz jedynie z lektury (genialny pomysl btw) wiesz, po ktorej stronie sie opowiedziec. Imho TRZEBA poznac uniwersum, zeby grac w wiedzmiaka.
Reply
#23
Dobrze że powstał temat o Wiedźminie ponieważ kupiłem go nie dawno lecz nie miałem okazji zagrać. Nie wiem czy warto instalować, warto?
W jedynkę grałem ale jakoś mnie nie przekonało, już z początku odpadłem chodź kocham gry takie jak Wiedźmin czy Assasin Creed. Szanuję Sapkowskiego i zamierzam kupić opowiadania.
Reply
#24
Jeszcze raz się zapytam bo nigdzie nie mogłem znaleźć informacji. Czy jedynka Wiedźmina wyszła na x-box'a 360? Czy tylko druga część?
Imperator Dusz:
Jak to nie? w takim razie co to jest to : allegro.pl/wiedzmin-2-edycja-rozszerzona-pl-x360-gratis-i2240237914.html ? Huh
Reply
#25
Witam. Właśnie zamówiłem na alledrogo Wiedźmina 2 edycję rozszerzoną. Zobaczymy jak się spisuje Tongue
Reply
#26
Skoro już jesteśmy przy grze, pytanko. Idę do tej kopalni po sztandar(Droga Roche'a), tylko że... nijak nie idzie przejść, gdzie powinna być droga według minimapki stoi ściana. Odróżnia się od innych, ale nie idzie przejść.
APO: gra kupiona dzień po premierze. Zacząłem, pożyczyłem koledze bo miało chodzić bez płytki, zepsuło się, nie chciał oddać płytki a potrzebowałem odinstalować i zainstalować jeszcze raz. Bilans = 90zł, dwa dni gry, odzyskana dopiero w marcu. A teraz za 50zł czy ile idzie zakupić...
Reply
#27
Aardem musisz walnąc.
Reply
#28
Ja rozszerzoną za 61 złoty kupiłem Big Grin
Reply
#29
Rozszerzoną, to jest? Ja mam taką z płytką z dźwiękiem, instrukcją, poradnikiem, były dwie papierowe figurki Geralda i Triss(zdaje się, że obie przedarłem podczas montażu), list do tego króla co wygląda jak wpieprz plus moneta(którą zgubiłem).
Imperator Dusz:
Serio? Dzięki, nie wpadł bym. Big Grin
Reply
#30
Czyli kupiłeś kolekcjonerską? Z 1 częścią za 100zł?

Z tego co czytałem ci co już mają Wiedźmina 2 mogą bezpłatnie ze strony CD Projekt pobrać rozszerzenie. Nie kierujcie się jednak tym co mówię bo to gdzieś tylko usłyszałem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)