Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 - Temat główny - II
Hmm, Dishonored czy Darksiders 2? Cry
Reply
daragon napisał(a):
(2012-07-21, 22:15:28)Old Akhved Wrote: Ja kiedyś S&F próbowałem ale lagowało.


Tu masz wszystkie jego multi. : )

AtUp Ja bym wziął Darksiders.Jeszcze jedno konto Puppcia / jest współ u kolegi.

Jeszcze jeden i jeszcze raz!
Reply
Od 2 dni nie używałem konsoli i postanowiłem ją włączyć . Odpaliłem włożyłem GTA4 normalnie podczas ładowania widać zmieniające się slajdy i słychać muzykę ,a dziś przez chwile było słychać muzykę przestała lecieć ,a slajdy nadal . Postanowiłem zresetować konsolę , ponieważ już 3 razy przeleciały wszystkie i pomyślałem że się zawiesiło . Zresetowałem odpalam znów Ps3 i wyskakuje mi błąd sieci network i zostaje wypisany z usługi . Nacisnąłem ,aby się ponownie zalogować na mój profil , a tu nic nie reaguje .
Znów zresetowałem i podczas włączania wyskoczył mi napis "System plików w pamięci masowej systemu jest uszkodzony i zostanie przywrócony" . Więc zatwierdzam " " i jest napisane "Trwa przywracanie .... Nie wyłączaj systemu , Po zakończeniu tej operacji system zostanie zrestartowany " . No więc czekam ,aż będzie 100% . Jest 100% i zgodnie z napisem system się restartuje i włącza z powrotem .


I tutaj zaczyna się mój problem , bo gdy włącza się już z powrotem to znów wyskakuje mi "System plików w pamięci masowej (...)"
Robiłem to około pięciu razy i nic
Wciąż wyskakuje , nie wiem co zrobić .
Proszę ,pomóżcie ,może komuś z was też takie coś się działo???
Reply
W jaki sposób wyłączałeś konsolę? Z sieci czy poprzez przytrzymanie przycisku Power? Nie możesz pominąć naprawiania plików? Wg mnie jedynym wyjściem jest format dysku. W najgorszym wypadku trzeba będzie go wymienić.
Reply
guzikiem
robie od 5 godzin odnawianie systemu i nadal jest przygotowywanie Angry
Reply
po dłuższej przerwie wróciłem do BFa... i juz wiem dlaczego przestałem w niego grać ... tak jak ostatnio po 5min admin zaczął coś kombinować, najpierw mnie wywalal co chwila do przeciwnej drużyny (czyli do siebie) i to sie działo co chwile. Ja odrazu wracałem, wsiadałem w czołg i jade... i wywala z powrotem, potem było tak ze odrazu po zmianie druzyny mnie przerzucał. wkońcu nie wytrzymałem i zagadałem do nich z pytaniem który jest adminem. Jak sie spytałem czemu mnie co chwile przerzuca powiedział ze jest wyrównywanie składów co było bzdurą bo nas było mniej ciągle ... na koniec jak juz im kopałem tyłki do łez wywalił mnie. Gdy spytałem dlaczego napisał ze "za kradzież pojazdów ci**" tak więc pozdrawiam tego żałosnego osobnika o PSN ID damiangrk z 100 orzełkiem który nabił na lamieniu...

jeszcze raporcik ... battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/56728355/4/246438273/


battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/DamianGrkPL/ tutaj macie jego dane Confused hmm podał swoje imie i nazwisko + wiek ... chyba nie bedzie trudno go znaleźć? choć z tym nazwiskiem to moze sie dobrze ukrywać ...
Reply
Nie graj na polskich serwerach. A jeśli chcesz się dowartościować to graj na amerykańskich tam same nie ogary siedzą. :c
Reply
ale ja wlasnie wole pograc na polskich gdzie moge jakiemus zapyziałemu 15latkowi który ma 100 orzełka skopać tyłek do płaczu Sad i pogadać sobie z normalnymi osobnikami Smile
Reply
Administrator servera Black Hawk Team Polska. Wczoraj i przedwczoraj grałem na ich serverze. Oprócz niego jest jeszcze ddinus. Grają, a raczej jeżdżą razem. Jedynym sposobem aby ich zabić jest zniszczenie pojazdu. Gdy komuś się to udało, czekali w bazie na kolejny resp czołgu. Jednym słowem - żałośni ludzie.

Killeras:
Kill po podniesieniu przez medyka jest zaliczany tylko dla zabójcy a nie ofiary. Nie wiem skąd ty bierzesz takie informacje.
Reply
Co polecacie najbardziej:

FIFA 12, PES 12 CZY FIFA 11?

Chodzi mi żeby było dużo zespołów do dyspozycji i wiele opcji do gry multi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)