Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 - Temat główny - II
Ale u jego drugiego brata normalnie łączy. Na tym PSie z problemem gra 6latek, więc możliwe, że coś tak przestawił ^^

Chyba że...
Reply
W sumie sam sobie streściłeś je. A poza tym pokazywałem YourGamerCardsy i chwaliliśmy się trofikami, grami i tym jak pasożycę na bratach.

Sprawdzę ustawienia, jak nie to reset i może coś się poradzi.
Reply
Po co 6-latkowi internet?

Syn Karmy:
Najlepiej zabierz mu PS3 i doprowadź wszystko do porządku.
Reply
Ale SK też gra na tym PSie Big Grin
Reply
Dobry pomysł. Mu po nic jest ten internet, ale mi tak, bo ten PS chcę spróbować sobie jakoś przywłaszczyć (młody i tak żeruje na drugim młodym) gdy już się będę wyprowadzać.
Reply
To ja już nic nie rozumiem. Oni mają jedną czy dwie konsole? Poza tym, 6-latkowi nigdy bym nie dał grać na takim sprzęcie.
Reply
Ja też niestety, nie uwierzysz jakie ma schizy w nocy, i to jeszcze ostro z tym przegina (dawka moja a nawet i większa ._.). Mamy dwa PS'y, jednego ma młodszy, a drugiego najmłodszy, na tym młodszego mam swoje konto z trofikami, a chcę się przenieść na tamtego najmłodszego, bo i tak obydwaj grają na tym pierwszym cały czas Cool. No i może uda mi się tego drugiego przejąć Big Grin. Ogarnąłeś Cool?
Reply
Dwie. Braci jest trzech. SK gra na psie 6latka, ale niedługo będzie chciał go sobie zabrać na swój dom.
Reply
Na czym polega twój problem? Jakiś błąd? Komunikat? Grzebałeś w ustawieniach? Spróbuj ponownie skonfigurować połączenie, ewentualnie zresetuj router (mi kiedyś pomagało).
Reply
No właśnie ten błąd, że nie idzie połączyć się z routerem. Spróbuję zresetować, wieczorem powiem, czy coś wykminiłem, bo na razie mam z deka inne sprawy na głowie Big Grin.
Tajemniczy Daniel:
Na razie gram u 15-latka, ale jak już mówiłem, chcę by to się zmieniło, ale nie bez połączenia z PSN'em Cool.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)