Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 - Temat główny - II
Ta, epilog
Reply
Grę na pewno można kontynuować. A ja sam jeszcze nie skończyłem jej i nie zamierzam tak szybko brać się za fabułę i questy główne.
Reply
Brick 
Czy da się podłączyć pada Logitech Dual Action do PlayStation 3 ? Póki co to odpalam konsolę, podpinam pada, ale nie działa. Co muszę zrobić, żeby działał ?


Jakby ktoś nie kojarzył: content.hwigroup.net/images/products/xl/016095/logitech_dual_action_gamepad.jpg
Reply
Od razu jest.
Reply
Zmieniłem się, to już moje słowa ostateczne. Już nie puppetmon, jak dawniej teraz mogę wam śmiało powiedzieć, że przez te 4miesiące mojej nieaktywności wiele zmieniłem w swoim życiu prywatnymi chciałbym zacząć wszystko od nowa również na Margo - zwracam tu się do osób które mi nigdy nie wybaczą, ale niech chociaż wiedzą, że już jestem inny. Z całą szczerością mówię wam PRZEPRASZAM za wszystko co było. Jeżeli zechcecie mogę już nigdy tutaj nie wrócić, to wasza wola.

Ice Knight:
Wiesz miałeś rację, pisząc jaki to byłem (i pewnie dalej dla cb jestem) żałosny, mimo wszystko dzięki za tą wiadomość na PSN. Teraz jak przypominam sobie te wszystkie homoseksualne wiadomości do cb tutaj i na PSN typu: "koffam cb, kochanie itp" robi mi się nie dobrze... Wiem, że to ja zacząłem nasz konflikt, ale chciałem się tego wyrzec.Byłeś jednak nieugięty i wygrałeś nie jednokrotnie i nie samemu.

Old Akhved:
Mimo iż jesteś młodszy, piszę iż MYLIŁEM SIĘ OCENIAJĄC CB negatywnie... Angry

Daragon:
Cb zawiodłem najbardziej pomagierze, i ty mi nie wybaczysz pewnie.

Killeras:
Ty podobno nic do mnie nie masz więc ok Heart

Orzemek i Imperator Dusz:
Sorry za wyzwiska na wasz temat.

Tajemniczy Daniel:
Tu robi się ciekawie, prawda Danielu? Myślałem po tym jak nijaki gracz Konsolowiec, zdradził ci wszystko co złe o mnie wykorzystasz to w szantażu przeciw mnie. Gdybyś to zrobił znaczyłoby to,że jesteś taki sam jak, zrobi wszystko kosztem uczuć innych byle by wygrać, lub zabłysnąć. Myliłem się, chciałeś po prostu bym zniknął z twojego świata i się nie dziwię... Sad Jednak nie jesteś mną na całe szczęście nie zrobiłeś tego co polecał ci konsolowiec. Właśnie od 3miesięcy znowu żyję w zgodzie z nim.

Inni:
Inni których obraziłem, wyzwałem, poniżyłem itp ,a nie pamiętam ich też przepraszam. Reszta nie jest zamieszana i już nie będzie w konflikt.


Ile osób może grać w Call of Duty Black Ops na multi?
Ile jest trybów, i czy to prawda, że można modyfikować celownik?


BTW: Nie piszcie jak możecie do mnie puppetmon, puppet, pupcio ok? Huh Dodgy

Atorzemek, spoko zniknę, ale miej tą świadomość, że to była może jedyna prawda jaką napisałem... Jeżeli chociaż jedna osoba mi uwierzy uznam to za sukces. Nie będę się dalej narzucać, wedle swojej obietnicy. Papa
Reply
Star 
Opłaca się kupić trylogię Resistance za 190zł? Czy może lepiej BO 2? :<
Reply
Resistance za 190zł? Ano tak, zapomniałem. Standardowa cena gry na konsole Big Grin Black Ops 2 jest dużo nowszą grą, więc jeśli miałbym wybierać do zdecydowałbym się na odgrzewanego kotleta Tongue
Reply
Chodzi mi o trylogię Resistance. Całą serię wraz z DLC. Tongue

Patrzyłem na gameplaye z BO2 i jest to w większości to samo co prezentowała "jedynka", do tego kilka trybów z MW. Sczerze zagrałbym, bo podobało mi się BO, ale jakoś średnio mam ochotę płacić za odgrzewany kotlet. :<
Reply
W takim razie kup Resistance. 3 jest bardzo fajna. Black Ops 2 to podobno najlepszy CoD od kilku ostatnich lat. Grałem tylko w II i World at War. Innych nie tykam.
Reply
Wink 
Chciałem dwa dni temu przejść GoW 3 na hardzie. Gra do labiryntu nie jest taka trudna. Problem może sprawić tylko Hades. Na samym początku labiryntu jest etap, gdzie stoimy na sześcianie zawieszonym, gdzieś pod ziemią, a dwa minotaury chcą nam urwać łańcuch. Etap jest bardzo trudny i trzeba jeszcze pamiętać o tym, że łańcuch się nie "regeneruje". Jak na razie wymiękłem w tym momencie. :<
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)