Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 - Temat główny - II
Dwa miesiące temu porównywałem sobie 720p z 576p i na monitorze 24" lag był minimalny (ale był). Im większa przekątna ekranu, tym bardziej jest on widoczny.
Po przesiadce na PC nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Różnica w płynności jest ogromna. Na filmikach tego nie widać.

Nowy tryb Scavenger (Szabrownik) wygląda trochę inaczej niż sobie go wyobrażałem. Na każdym kroku leży broń. Liczyłem na to, że sprzęt będzie bardziej poukrywany a kilka metrów od respawnu już leży SPAS.
Reply
Po co tu piszesz skoro nie grasz już na PS3? -.-
Reply
Dam sobie rękę uciąć, że mam dużo większe doświadczenie niż ty, chociaż pozbyłem się konsoli. Poza tym, tematem przewodnim jest i tak Battlefield 3, a w niego gram już prawie 1000h.
Reply
Shocked 
Battlefield to może być tematem przewodnim w temacie o Battlefieldach. Czy ja mówię, że mam większe doświadczenie niż ty? Nie... -.-
Dalej się tym Battlefieldem podniecasz, jak by to było coś wspaniałego.
Reply
Zostaw nam naszego poganina, bo temat umrze. :_:

Terroryzuję teraz multi w KZ3. Gra genialna! Big Grin Wcześniej jej nie doceniałem, a teraz gra mi się świetnie. Rozwój postaci jest mocno skopany. Bronie oprócz jakichś 2-3 giwer są tak słabe, że szkoda gadać. Część perków jest zbyt silna. Początkujący gracz ledwo wybiegnie z respa i dostaje kulkę od snajpera niewidocznego na mapie i do tego jeszcze w maskowaniu. :< Respi się i widzi, że sojusznik do niego biegnie. Nic sobie z tego nie robi i pędzi dalej. Nagle ten "sojusznik" wydłubuje mu oczy(dosłownie! Tongue). Ok naszemu newbie udało się kogoś ubić. "Oł je" cieszy się z fraga i biegnie dalej. Nagle dostaje w plecy. To "martwy" medyk właśnie ożył i zemścił się na swoim mordercy. Big Grin

Gra nabiera kolorów, bo wybadaniu wszystkiego na naszej ulubionej klasie. Snajper z dwiema giwerami, maskowaniem, niewykrywalnością i ładunkiem zbliżeniowym robi rzeźnię wśród wrogów. Szkoda tylko, ze bez DLC do ogrania mamy tak mało mapek. :<
Reply
Masz racje, do kazdej gry zrobmy oddzielny temat...

Killeras:
Killzone 3 to najladniejszy FPS na ta generacje konsol. Moja ulubiona mapka byl Bulwar Bilgarska(?). Spore pole do popisu dla snajpera. Z kolei Infiltrator szalal w Dzungli ze strzelba. Szkoda, ze arsenal jest bardzo ubogi. Braki nadrabia zroznicowanie mapek i dynamika gry.
Reply
Jest już temat od battlefieldów. -.-
Killeras:
Nie. Dodgy
Reply
Shocked 
Otworz sobie notatnik i tam uzywaj tej bezsensownej emotki: -.-
Poza tym, jak ci nie pasuje to zignoruj moje posty lub nie odwiedzaj tego tematu. Mam prawo do wypowiadania sie w kazdym dziale i temacie na tym forum.

Killeras:
Kusza w BFie jednak taka dobra nie jest. Spory bullet drop, do 50m zabija jednym strzalem. Przydac sie moze snajperowi do wyrzucania czujnika ruchu i spotowania przeciwnikow.
Reply
Mam kasę a nie wiem co kupić(lekko ponad 200zł) Sad

Co polecacie najbardziej, biorąc pod uwagę cenę, grywalność, długość rozgrywki?

1. COD Black Ops 2
Nie wiem czy miałbym czas grać i ochotę, pewnie będą aktualizacje do pobierania a mój internet tego nie lubi, przyszłość i widzenie przez ściany mnie nie kręci, ale ponoć jest super.

2. Far Cry 3
http://www.youtube.com/watch?v=lYOBIOYzyeU&feature=g-u Nabrałem chęci.

3. Hitman: Rozgrzeszenie
Po filmie Rocka na youtube bardzo mi się spodobała ta gra. Lubię tą serię, cena nie jest zła.

4. Max Payne 3
Singleplayer jest super, multi mnie trochę odstrasza.


Heheheheplusik.
Reply
Zastanów się nad tym, co cię bardziej interesuje: singleplayer czy multiplayer. Jeśli stawiasz na długość rozgrywki to proponuję Hitmana i Far Cry 3. COD jest bardzo krótki i gra się przede wszystkim przez Internet.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)