Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 - Temat główny - II
Brick 
Max za łatwy? Jasne zrób sobie trofik za przejście gry bez straty życia. Nie ma to jak grać na easy/normal i płakać, że gra jest łatwa. Tongue

W sumie co masz do CoD'a? Zagrałem w BO1 i gra ma tylko dwa mankamenty jest za krótka i grafika sporo się zestarzała. Sama fabuła jest ok. Podobnie multi(snajper nie grywalny, ale i tak nie ma, gdzie kampić) i zombie(tutaj można narzekać na małą ilość mapek).

Far Cry po ostatnich gameplayach mnie do siebie przekonała.

BTW. Widzieliście tą reklamę "magicznej książki" czy czegoś w tym stylu. Koleś kładzie na podłodze coś w rodzaju książki i z niej wylatuje mu koń Posejdona z GOW3. Cool śmiechłem ;_;
Reply
Music 
Nie grałem na łatwym Smile A gra jest bardzo łatwa , tak samo w Hitmana gram na trudnym , więc jeśli nie wiesz to nie mów.. Co mam do COD'a ? Jest to syf, nie wiem kto to robi, ale Call of Duty skończyło się na Modern Warfare 1 jak już to pisałem... Jeszcze dodam, że czytałem CD-Action i - Hitmana , gra jest za trudna i to mnie rozbawiło, bo jak to może być minusem?! A zniechęca mnie Far Cry 3, bo wiem jakim syfem była 2.

P.S. Co ma trofeum do trudności gry? Huh
Reply
Mam problem...
Pojawiło się jakieś nowe coś na BF3 co muszę ściągnąć(waga 2GB), by grać na multi. Dobra, ściągam, wszystko ładnie idzie aż gdzieś tak na 89%, gdy zostało 19 minut(lol) wszystko przestaje się ładować. Można jakoś pobrać te coś na komputerze, a potem wgrać jakoś na PS3? Od razu powiem, że pobrać próbowałem już kilka razy i zawsze się zatrzymywało.
Reply
Ostatnio wyszedł patch i nowe DLC. Nie ma innej możliwości pobrania. Konsola się wtedy zawiesza? Spróbuj wyczyścić dane przeglądarki itp., ostatnio czytałem, że to pomaga.
Reply
Bo w Hitmanie jak robisz wszystko dobrze to nie wszczynasz alarmu i nikt cię nie atakuje, a wtedy hard nie różni się od easy czy normala... No chyba, że notorycznie recenzenci lecieli na pałę i otaczał ich tłum wrogów.

Poziom trudności to naprawdę rzecz względna. Wszystko zależy od skilla. Część graczy przechodzi gry takie jak GoW3 na hardzie luzem, a mają problemy ze strzelankami. Ja natomiast mam na odwrót. Z większością strzelanek radzę sobie świetnie w singlu i hard nie stanowi dla mnie problemu.


Meless:
Tylko z poziomu konsoli można ściągnąć. ;c
Reply
Ja mam pytanie czy jak przerobie ps3 to będę mógł grac przez neta ( w te orginalne gry które kupiłem)
Reply
Problemem jest najprawdopodobniej mój internet szybkości żółwia. Jako, że mój nieszczęsny los zechciał, bym miał limit 2GB, w około 90% internet schodzi z szybkości 200kb/s do 1kb/s ;_;.
Reply
Ja mam 200 kb/s i normalnie gry updateuję.
Reply
Tylko że u mnie przy około 90% limit się wyczerpuje i szybkość spada do 1kb/s
Reply
I ty się dziwisz Big Grin Mobilny internet nie nadaje się do takich rzeczy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)