Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 - Temat główny - II
Za ile? Tongue

Możesz kupić za 230zł+17zł za wysyłkę całą trylogię w opakowaniu(ale nie wiem czy z wszystkim dodatkami) na 3kropki.

Możesz też zrobić taki myk, że kupujesz na ps3site.sklep 2(edycja platinium za 50zł, niestety bez DLC, które IMO są dla osób, które chcą zbierać trofea, bo tak naprawdę w multi u2 gra się tylko na TD, bo inne tryby są praktycznie martwe)) i 3 część(GOTY za niecałe 70zł) do tego jakieś 17zł jak chcesz kurierem, a 1 kupujesz na muve za 80zł i nie płacisz z tego sklepu za wysyłkę.

Czyli policzmy: 50+70+20+80=220. A za całą trylogię 247zł. Teraz zależy, czy chcesz wydać 27zł za ładne pudełko czy nie. Smile

Co do samych gier.

Jedyna to początek serii warto zagrać, bo to przecież klasyk! Big Grin Fabuła pewnie jest tak samo dobra jak w następczyniach. Grafika trochę się zestarzała wygląda wyraźnie gorzej, ale dalej pokazuje wysoki poziom. Widać sporą różnicę graficzną jaka przeszły gry na PS3. Smile Jeśli to twoja pierwsza gra z widokiem z 3 osoby polecam zacząć zabawę na normalu. Gra na easy nie ma sensu, bo można zrobić idiotycznego spidruna w jakieś 8h.

O dwójce mogę duuużo więcej powiedzieć, bo to jak na razie moja ulubiona część. Fabuła stoi na wysokim poziomie. Szczególnie zakończenie przypadło mi do gusty. Śmieszne i zrobione z pomysłem. Grafika w cale się nie zestarzała. Gra dalej zachwyca widoczkami i dobrym wyglądem lokacji, postaci i przeciwników. Fabułę można przejść w jakieś 15h. Może więcej jak za pierwszym razem będziemy chcieli szukać wszystkich skarbów. Polecam zacząć grę na hardzie, by od razu odblokować crusing, który dopiero stanowi wyzwanie i pokazuje na co nas stać. Etapy są dość dobrze zrobione, a poziom trudności na kolejnych chapertach dobrze dobrany. Multi jak już wspomniałem praktycznie umarło. Szkoda, bo prezenuje się świetnie. Bardziej liczy się tutaj skill niż bronie i zbugowane perki. Można się jeszcze pobawić w TD i coopa. Na misjach z współpracą jeszcze jeszcze spory ruch, do kry dołącza nas dość szybko, nie trzeba czekać po kilka minut.. Połączone są one w taką mini kampanię. Ocena: 8/10 byłaby 9+, ale brak żywego multi trochę obniża u mnie ocenę.

Teraz trójeczka. Gra dalej trzyma wysoki poziom. Graficznie widać poprawę. Kompania też nie jest trudna. Można grać, albo na normalu, albo na hardzie jeśli chcemy odblokować crusing. Fabuła jak dla mnie jest troszkę słabsza niż ta w dwójce, ale dalej to midel midel klas. Tongue Teraz trochę o multi. Jest bardzo żywe i znalezienie gry w każdym trybie jest łatwe. Twórcy starają się paczować co jakiś czas grę i dodawać nowości. Tryby są dość dobrze dobrane. Broni i różnego rodzaju dodatków mamy dość sporo. Nie jest to arsenał jak w BF'ie, ale każdy może znaleźć coś dla siebie. Fajnym bonusem są też skarby, które odblokowują nam nowe bronie i skórki dla postaci. Ocena: 8,5/10 dałbym 9, ale lekko zezłościło mnie to co zrobiło NG z trofeami. Nagle ze 100% zrobiło mi się 51, a DLC nie mam zamiaru kupować. Cool

Ogólnie warto kupić całą serię. Wszystkie to świetne gry i must have do ogrania na PS3.

BTW. Nudziło mi się to strzeliłem elaborat. Cool
Reply
jedynka jest niesamowita! przeszedłem tylko dwa razy, niestety do tej pory nie mam drugiej części Sad
Dodam, że Uncharted był jedną z moich pierwszych gier na ps3.
W sklepie nadal 1 i 2 są za 100zł a 3 za 170, ale na gametrade są już od 30zł Smile
Reply
Chyba się zdecyduję na 3 od razu w pudełku trylogię.

Donuts:
Jaki masz nick na PSN? Bo nie wiem, czy już pisałeś.
Reply
Na święta będę kupował konsolę. I cały czas się waham pomiędzy Xbox 360 a PS3. Mam w związku z tym kilka pytań. Czy do PS3 można podłączyć zwykły pad do PC na USB ? I czy są jakieś ciekawe gry oprócz Killzone i Heavy Rain, które wykorzystują Move'a ?
Reply
Burżuj z ciebie. Big Grin

McPit:
Zależy jaki pad. Nie znam się na tym, ale raczej te z lepszych firm powinny chyba działać, ale głowy za to nie dam.

Mova jeszcze można używać w Eyepet'cie i w Little Big Planet 2, no i jakieś sport champions i inne sportowe gry.

Eyepet to gra w sumie dla trochę młodszych graczy. Opiekujemy się tam zwierzątkiem. Karmimy go i gramy w różne minigierki z nim.

Litlebigplanet 2 to platformówka. Bardzo dobrze wykonana. Fabuła też jest o dziwo dobra. Etapy są bardzo kolorowe i dość ciekawe. Zróżnicowanie też jest spore. Szkoda, że kilka patentów wykorzystano tak rzadko. Angry Sam dodatek na mova nie jest zbyt długi.


W Killzone dość fajnie się gra na move'a. Trochę nie wygodne jest to, że trzeba trzymać i pada ia move'a w łapach.

Co do samego tematu ps3 vs xbox było już tyle powiedziane, że hohoho. Na szybko zalety ps3:
-ma więcej exów, czyli gier tylko na tą konsolę
-więcej niekażulowych gier na kontroler ruchu
-napęd bluray. Można oglądać filmy buray, a gry są na jednej płytce. Na X'ksie często trzeba wgrywać 2, a nawet 3 płyty.
-mniejsza awaryjność
-duużo cichszy
-pad ma wbudowany akumlator, ładujemy go przez kabel dołączony do ps3. Nie musimy wymieniać baterii i dzięki temu pad jest bardziej zwarty i lżejszy
-X ma spory zasilacz, a PS3 podłączamy tylko normalnym kablem jak od radia i już możemy grać. Smile
-darmowe multi w grach
-PSN i PS+(za 195 zł na rok można mieć około 45 gier, z czego 12 to pełnoprawne tytuły i do tego bardzo dobre, są też bodajże 4 gry roku dostępne przez cały rok)
-
Reply
Co do używanych, znalazłem Skyrima za 60 złotych i parę ciekawych tytułów, które nie przekraczają 100 złotych Smile

allegro.pl/sony-ps3-320gb-move-sports-champions-gw-24m-sklep-i2792450084.html

Czy to się opłaca?

I pytanko, na jakiej zasadzie gra się w Boks z Move? Grę bokserską zaoferował mi pożyczyć kolega z pracy, ale nie wiem na jakiej zasadzie to będzie działało, skoro kontroler jest jeden a bijemy się dwiema rękami. Czy jest to dobrze odwzorowane na ekranie?
Reply
Z tego co wiem, to 1 osoba może używać 2 kontrolerów move maksymalnie. Ale nie jest źle, bo większość (jak nie wszystkie) gry są tak zrobione, że mając jeden kontroler też można sobie poradzić Smile

Killeras:
Pad to Tracer Flash Fighter. Czy do 800zł kupię nowe PS3 ?
Reply
Tak sobie przeczytałem kilka poprzednich stron.

To w Killzone można grać na move ? Huh
Reply
psn: KalemeonGames
Reply
Tak.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)