Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 - Temat główny - II
Widzę, że się znasz więc mam jeszcze kilka pytań...

Nie mam zamiaru ściągać dem, o co chodzi z tym ps+? Co to jest i ile kosztuje ?
Te HDMI musi być od początku w telewizorze czy można dokupić ? Kabel HDMI itp ?


Dzięki za pomoc. Smile
Reply
http://www.astrosurf.com/luxorion/Physique/hdmi-tv-sony-kdl-40w5500.jpg Tak wygląda gniazdo HDMI. Nie można tego dokupić w jakiś sposób do telewizora. Alternatywa są "czincze", czyli te kolorowe kable. Też pozwalają grać, ale jakoś głównie napisów i grafiki pozostawia wiele do życzenia.

PS+ to takie jakby konto premium. Dzięki niemu możesz w roku pobrać około 45 gier, wiele motywów i innych badziewi. Z tych gier 12 to bardzo dobre tytułu(ostatnio był Crysis 2, miesiąc wcześniej Infamous i RDR) udostępniane przez sony co miesiąc i 4 tytułu dostępne przez cały rok. W te gry można grać jeśli mamy wykupioną subskrypcję PS+, gdy nam się skończy abonament nie możemy już w nie grać... Na rok + kosztuje 195zł, a na miesiąc chyba 30zł. :<
Reply
Nie wiecie, czy da się zrobić screenshota na PS3?
Reply
Chyba nie Cool
Reply
Dobra, zobaczyłem w internecie. Można tylko podłączając klawiaturę, w niektórych grach takich jak Wipeout i LBP 2 można zrobić.

Masz PS3?
Reply
Wink 
zapodaj.net/73fb0b70c9fa6.png.html
Reply
Exclamation 
Input lag wyeliminowany (w BF3). Rok po premierze Big Grin Dźwięk również nie znika. Dzisiaj pojawi się kolejne DLC dla użytkowników Premium. Na wersję PC czekam jeszcze tydzień, może zrobię jakiś gameplay i wam wrzucę.
Reply
Czyli będzie jeszcze większy syf na serverach, bo 90% graczy nie ogarnia gry bez input laga.

Co do tego laga... Na czym to niby polega? Bo nigdy nie widziałem jakichś dziwnych błędów. No może oprócz zabijania graczy jak już wbiegł za osłonę i niełapania kosy z pół metra, a potem kosy z 5metrów od przodu od innego gracza. Cool
Reply
Lol, to po co tu piszesz? Big Grin Ta buzia jest rozwalająca.
Reply
Widzę, że dawno grałeś w Battlefielda. Nóż został już dawno naprawiony. Problem polegał na tym, że w jednym momencie na serverze mogła być zabita tylko jedna osoba w taki sposób. Gdy ktoś atakował inni łapali buga.
Input lag był najsłabiej widoczny na małych telewizorach (poniżej 32"). W przypadku dużych wyświetlaczy opóźnienie było zbyt duże.

Ja gram na PC w 60, a nie 30, fps Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)