Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 - Temat główny - II
Używaną? .______. Ja bym się bał, jak to ma być sprzęt na lata, a już ktoś ją sporo użytkował to mogą się zrobić problemy... :<
Reply
O ile wiem że slim się nie psuje. Plus większość ma jeszcze gwarancję.
Reply
No ja trzy lata temu kupiłem z allegro roczną używkę(czyli ma 4 latka) i do teraz nie miałem z nią żadnych problemów, czy to zacięć, czy innych pierdołów. Dostałem ją w atrakcyjnej cenie za 750zł w zestawie z padem, GTA4, Killzone 2 i pełnym okablowaniem.
Więc od czasu do czasu trafi się duża okazja, ale z drugiej strony można też dostać 'kota w worku' Smile
Reply
Jakie gry masz i jakie polecasz? Tongue
Reply
Ja mogę polecić:
Uncharted wszystkie części
KZ3
God of War
LBP
Big Grin
Reply
God Of War i Little Big Plantet mnie jedynie z tego interesują Tongue. Chcę ogarnąć na początku sterowanie w FPS, celowanie najbardziej. A jak multiplyaer w LBP się trzyma? Jakie oprogramowanie jest najnowsze? Będę zwracał na to uwagę.
Reply
PS3 to nie PC. Tu nie ma oprogramowania. Big Grin Czemu KZ i Uncharted od razu na starcie odrzucasz? Sad
Reply
Nie lubię przygodówek ani takich killzona bo grałem w niego i nie przypadł mi do gustu, nie mam zamiaru marnować pieniędzy na grę w którą mało bym grał. Jeżeli tak to bym dopiero po jakimś czasie po zakupie ją kupił Dodgy. Mam zamiar kupić BF3, GTA IV, MAG, Obliviona.
Reply
Uncharted to nie przygodówka tylko strzelanka z 3 osoby. .____. Fakt KZ to dość średnia gra, ale idzie fajnie pograć i jest dość łatwo, więc można "potrenować" strzelanie na niej. ^^
Reply
O gustach się nie dyskutuje. Nie chcę gry którą po chwili odstawię z nudów. Nie lubię takich gier typu Tomb Raider bo mi po prostu nie pasuje monotonność rozgrywki, łamanie łamigłówek i tak dalej. A powyżej chodziło mi o softa który jest ważny.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)