Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 - Temat główny - II
Będę Cię przepraszać ze to że jesteś egoistą?
Reply
Wink 
A da się z konta internetowego kasę wypłacać? Mimo wszystko dopiero teraz zauważyłem tyle reklam tego sklepu, mimo wszystko jak mi nie wierzysz to już Twoja sprawa. I tak z tego wynika że w sklepie są już resztki i niedługo pewnie zabraknie towaru bo z odpowiedzi na e mail tak mi dali do zrozumienia.
Oucik to jest Polska firma lecz ma siedzibę w Tokyo, inaczej jakbyś się dogadał z nimi na e mail. W Azji technologią są ponad wszystkimi więc tam pewnie szybko wszystko tanieje.
Reply
Będziesz mnie przepraszać za to że popełniłeś głupi błąd. Takie ceny? Nigdy! Równie dobrze by mógł za darmo sprzedawać. I czemu akrat dla polaków i tylko na polskich forach to reklamuje, i to ta sama osoba? Przecież jest język amerykański i niemiecki również, czekam aż ktoś napisze że to był fake i żałuje zakupu.


Dodam że wątpię żeby im pasowało sprzedawać do polski bo by tracili sporo. Jeżeli jeden jen kosztuje 4 zł z groszami. A playstation 3 na japońskim odpowiedniku allegro kosztuje 1,200zł czyli na polskie 4,800zł.
Reply
Smile
Reply
Ale jednak GRID koksi :<
Reply
Ta strona to fake na 100%. Akatsuki to w rzeczywistości Ryuzaki, który reklamował stronę na innych forach. Skąd wiem? Gdy chciałem zapisać go w kontaktach na gadu, zapisany był jako Ryuzaki ze Świdnicy. O dziwo przelew, który wykonuje się do tego sklepu idzie do Świdnicy. Smile
Reply
No widzisz, a prawdopodobnie jego koledzy go kryją. No cóż, oby Ice Knight nie zrobił tego przelewu poprzednio nie zaglądając tutaj na forum. Mam nadzieję że policja coś z nim zrobi. No cóż, wystarczy czekać. W razie czego poinformuję was.
Reply
Ajsa staram się uratować, napisałem na PS3 wiadomość do niego.
Reply
400 zł piechotą nie chodzi, postaram się jego GG albo Skype gdzieś znaleźć.
Reply
Zadnego przelewu jeszcze nie robilem. Teraz nie wiem co z tym dalej robic. Z jednej strony to robienie interesow przez maila nie jest najbezbieczniejsze. Napisze jeszcze raz do tego "sklepu". A tak na marginesie.... Akatsuki pokaz nam zdjecie swojego PSP z tymi 10 grami.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)