Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Gothic 3 :(
Witajcie. Dziś sobie zakupiłem grę Gothic 3. Pogram około 20minut i po tych 20 minutach wyłącza mi się i dzieje się takie coś: zapodaj.net/37759f9b156a.jpg.html PROSZE O POMOC. Sad
Reply
Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz.
Reply
Myślisz? Okey, spróbuje Smile Savy usunąć przy zainstalowaniu? Da to coś ? Big Grin
Reply
Możliwe, że to wina sejwa. Zrzuć na dysk, i potem, jeżeli będzie okej z grą to je wrzuć i sprawdź.
Reply
Ok Smile dzięki za pomoc. Nie wiem czy się udało, ale mimo wszystko dzięki , liczą się dobre chęci Big Grin
Reply
Thumbs Down 
Zainstaluj na innym dysku, jeżeli nie to możesz stworzyć nowy folder i tam zainstalować Gothica. Też tak miałem kiedyś z Gothicem3.
Jest też możliwość że na którymś dysku na którym instalowałeś nie było wystarczająco dużo miejsca i pogubiło parę plików. ;s
Reply
Twoja teoria okazała się błędna. Trudno Smile

Arusriot:

Spróbuję zrobić to co napisałeś. Może pomoże Smile
Reply
Jaki masz windows XP czy 7/vista ?
Jak xp to porób coś w sterownikach dźwiękowych/graf. lub sprawdź czy masz Service Pack 3.

Napisz to "where is the guru" w google zobaczysz ile osób ma z tym problem to się zdziwisz, na pewno coś się dowiesz.
Reply
Mam Viste.
Arusriot:

Nie pomogło, nadal jest to samo .. -.-
Reply
Patrzyłeś w googlach jak ci napisałem ? pełno pomocy tam.
Powiem Ci jeszcze niestety ,że są tysiące przyczyn tego błędu Angry od ustawień grafiki do sterowników itp.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)