Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ściągnąc grę, by się komp nie wyłączył :X
#1
Exclamation 
Cześć, mam małego problema.
Od dawna próbuję pobrać z moim super internetem (1Mb/s) grę Vindictus EU. Kiedy udało się jakoś pobrać (komputer wielokrotnie się wyłączał, ale o tym potem), okazało się że jest to wersja amerykańska (FUUUUUUUUUUUU).
Nie ważne, chodzi mi o to, że jeśli przez około 40 minut nikt nie tyka myszki ani klawiatury, on wchodzi w stan uśpienia, przez co wtedy wyłącza się internet, co za tym idzie - gra się nie pobiera. Chciałbym pobrać ją jeszcze przez tą noc, ale nie zamierzam wstawać co 40 minut żeby poruszyć myszką (dzisiaj w nocy próbowałem, w końcu jak o 5 wstałem to już nie mogłem zasnąć, a gra się nie ściągnęła, zostało jakieś 50%).

Tak więc, proszę o pomoc. :X
Rzecz jasna dwie pierwsze osoby które mi pomogą, dostaną plusa.

AtEDIT:
Od razu piszę, że nie jest to ten problem, że jak w starszych komputerach z zatkanym wiatrakiem - wyłącza się nawet jak gram. Po prostu sam wchodzi w stan uśpienia po 40 min (około) jak jest nie używany.
Reply
#2
Spróbuj:
Panel sterowania --> opcje zasilania --> zmień moment przejścia komputera w tryb uśpienia
I przy przełącz komputer w tryb uśpienia wybierz nigdy i zapisz zmiany ^^
Reply
#3
Ja miałem to samo, nie wiem jaki system masz ty, ale ja ma windows 7 i już mówię jak wyłączyć odchodzenie komputera w stan uśpienia.
Wchodzimy w panel sterowania -> System i zabezpieczenia -> i w opcjach zasilania *nie wchodzisz tylko jak masz takie podkreślone* klikasz "zmień moment przejścia komputera w tryb uśpienia". Tam możesz ustawić wyłączanie monitora i przejście w tryb uśpienia na swoje potrzeby czyli np. "nigdy".


Mam nadzieję że masz Windowsa7 bo na innych słabo się znam Tongue
Reply
#4
A wiesz może co należy wybrać w Win7? Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)