Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam gry
#1
Kosz Big Grin
Reply
#2
Cabal online. Śliczna grafika, do wyboru masz 6 postaci. Osoba wydająca na IS, aż tak bardzo różnicy nie robi Tongue. Denna raczej nie jest, ma sporo instancji. Niestety nie jest przeglądarkowa, ale myślę że ci się spodoba. Jeśli być chciał wiedzieć coś więcej pisz Tongue.
Reply
#3
AtDown
Odnajdę cię i dam + Big Grin
Reply
#4
Ok.
Blader - dwa miecze/katany, bądź jeden miecz+katana. Taki jakby tancerz ostrzy. Ładny dmg, przy swoim specialu na 50 bodajże straasznie szybko nawala. Nie na darmo pazurki się zwą. Big Grin
Warrior - wojownik. Daikatana, czyli tak jakby większa katana? Nie umiem ci za bardzo tego wytłumaczyć. Do tego dwuręcznym mieczem się posługiwać może. Jego specialem na 50 jest kosa.
Wizard - klasyczny mag. Leczy, zadaje dmg. Na niego jedyną sensowną opcją są orby. Klasa posługująca się "ostatnią formą mocy", czyli magią.

AtMasz tu stronkę cabal.playmmo.pl
Reply
#5
Drakensang Online

Do wyboru (na razie)masz trzy postacie:
*Czarodzieja Kręgu
*Rycerza Zakonu Smoka
*Strażnika Lasu

Każda postać ma unikalne umiejętność i które odblokowują się po osiągnięciu odp. lvlu. Gra nie posiada takowego IS można jedynie kupić mroczne kamienie (zdobywa się je też za zadania robione w grze). Dodatkowo jest całkowicie po polsku. Wiele ciekawych lokacji oraz różnego rodzaju potwory, od chochlików po smoki. Gra odbywa się przez przeglądarkę.

Fajne jest to, że aby móc ubić silniejsze potwory (odwzorowanie herosa w margo) potrzebujesz kumpli np:
Rycerz bloczy, czarodziej spowalnia a strażnik zatruwa Cool

Bardzo ładna grafika i ogólnie przyjemna gra. Nie da się nabić z dnia na dzień max lvlu, trzeba sie grze trochę "poświęcić".
Link:
http://www.drakensang-online.pl/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)