Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NoStale
Witam,

Po długim namyśle postanowiłem założyć temat o przyjemnej grze którą jest NoStale. Jak wiecie w wielu grach są teraz Eventy o tematyce Wielkanocnej, chciałbym, abyście tu kierowali swoje pytania, lub po prostu pochwalić się nowym nabytkiem. Od czasu do czasu postaram się też coś napisać, ale to temat głównie dla was...Więc piszta Co Hceta. Big Grin
Reply
Ciekawe. Big Grin
Reply
Nie wiem czy w nią nie pogram Big Grin
Reply
Question 
Na razie 41 lv. łucznik. Eq łuk u7 +5,zbrojka u5 +5. Niestety się znudziła Angry
Reply
+ Od znajomych? W przeciągu pięciu minut 2 osoby dały + w dodatku nie za pomoc za który powinno dawać się + ? Dziwne.

Grałem w Nostale i znudziłem się szybciej niż gra się ściągała Huh Dziecinna grafika, nudna fabuła, nudne exp'inie. Nie podoba mi się gra, a tematów na tym forum było już kilkanaście...
Reply
Shocked 
Naprawde nudna gra... nic ciekawego, nudny exp, grafika ... w mario lepsza. Fabuła też nie zachęca. // To moje zdanie.
Reply
Wbiłeś 10 lv i zostawiłeś?

Gokushino:

Nie wszystkie gry muszą mieć grafiki jak z horroru.

Ceudek:

Grałem, kiedyś miałem 67 lv Łucznika ze zrobionym WK, ale.. konto ukradzione przez moją naiwność Tongue
Reply
Gra beznadziejna , szczególnie grafika i fabuła .
Reply
Strasznie nudna, grafika mi odpowiada ale żmudne expienie i robienie questów <ziew>.
Reply
Wbiłem 22 lvl wojownikiem i przestałem grać. Czemu? Jak dla mnie nudne po prostu Angry
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)