Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Stworzylem sobie dzisiaj nowy swiat, przeszedlem kawalek, a tu swiatynia pustynna a obok-wioska. W swiatyni oprocz welny i piaskowca z creeperem bylo 6 diaxow Wink A jakby tego bylo malo, kawaleczek dalej byl kanion, a w nim widoczny fragment kopalni Tongue cheaterski swiat Big Grin a i takie pytanie mam, czy jak uzyje skina z minecraftplanet to moge sie liczyc z jakimis konskwecjami, prawami autorskimi? Moj aktualny skin, ukrwawiony herobrine jest fajny, ale znalazl bym na minecraftplanet lepsze Smile

operek:
niewypal? A kanciasta codziennosc? A serie z roznorakich gier jjokera, roja czy kogos tam jeszcze? A mnostwo madrych vlogow? A niekryty krytyk? A wybuchajacebeczki? Mam tak wymieniac w nieskonczonosc?

Atdown
po prostu niezrozumiale dla mnie zarzuty, nie macie racji oj nie. Kanalow moze nie ma ogromnych ilosci, ale przeciez liczba osob poslugujacych sie jezykiem polskim do osob posl. sie j. angielskim jest jak 1:10 czy wiecej. Stwierdzenie, ze to zal i bul jesr absolutnie przesadzone. Milo sie oglada stare filmy z margo Divxa, starego FuBu, nowego BueneCoste, kanciasta codziennosc, scoobanego i jego Czolgiste, milo jest sie posmiac z niekrytego, czy Krzysia. Ktos tu zarzucil, ze wymienie 30-40 kanalow i to koniec, ale czy 30-40 DOBRYCH kanalow to nie jest wystarczajaca ilosc? :-)
Reply
I co, wymienisz ze 30-40kanałów i koniec, popatrz sobie na zagraniczne i porównaj.Ale to temat o minecraftcie więc bez OffTopu mi tutaj Smile.

Co do skinu jeśli jest umieszczony na planecieminecrafta to możesz z nim robić cokolwiek zapragniesz Smile.
Reply
poza Demem(który ostatnio też zaczął robić kiepskie filmy) polski youtube to rzal, bul i dno
Reply
Jeśli rojo jest postacią, która poprawia jakość polskego YT, to musi być naprawdę źle. Bardzo źle. Można nawet powiedzieć, że tragicznie. A jeśli chodzi o Niekrytego Krytyka, to skończył się w czerwcu 2011.

yankus:
I KlocuchemRecenzje.

Atdown2
Odkryłeś Amerykę.
Reply
A no. Nasza gwiazda forumowa :3
Reply
Rojo znacząco obniża jakoś polskiego YouHate'a.
Reply
Yogscast nawet nie wiedzą jak craftować niektóre rzeczy.. Nie tylko polski YouTube to niewypał. Big Grin
Reply
Tak naprawdę Klocuch>Rojo i inni ćwierćinteligenci.
Niekryty się nawet nie zaczął.
Reply
Tyle jest tego Minecrafta, bo to jest gra łatwa w ogarnięciu. Zazwyczaj kręcą go dzieci albo młodzież, która w 90% chce tylko wbić się wyżej i zarabiać ._. Dla mnie z youtuberów jedynymi godnymi poświęcenia mojej uwagi jest Mandzio, gdyż jest mądrą osobą, której chętnie posłucham, oraz Roxmb, który ma 20 tysięcy widzów i nie zarabia - czyli kręci to co lubi tylko i wyłącznie dla pasji. Wymieniłbym jeszcze kanały na których jest też porządny Let's Play z NFS - Husiek odpada, trzeba też potrafić komentować takie gry. Co do PolskiegoPingiwna sądze, że robi to tylko dla większej widowni, oraz pieniędzy, ostatnio się wypalil - ostatni film jaki widziałem, miał kilka dni i tylko ~600 paczaczy(nie chodzi o tego buga z 300) Jest różnica między osobami mądrymi, które kręca dla frajdy, a że widzowie im przybywają to inna sprawa, a dzieckiem które tylko chce kasy kręcac naleśnikiem. Rojo może jest i śmieszny, ale nie dla mnie - wykorzystując do tego swoją żonę (być może sama tego chce, ale na filmie - ludzie darujcie sobie), jeszcze bardziej niknie w moich oczach.

Przepraszam za mały spam, ale czytając niektóre komentarze odnośnie tego wątku krew mnie zalewała, więc musiałem.
Post oraz autor nie będzie kontynuował tego wątku
Reply
A najbardziej bawi mnie własnie stawianie koryta wodnego co 2kratki, kiedy można przecież co 8kratek... i robienie żelaznych, złotych , diaxoiwych motyk. I jeszcze ostatnio oglądałem takiego delikwenta który przez pare odcinków nie oświetlił swojego domku(walną chyba 5 pochodni) i przez cały odcinek wyklinał że te creepery w jego domku się z d... biorą i że minecraft jest zbugowany Big Grin.Albo gry robią coś z redstone, wstyd oglądać :<, i do końca nie rozumiem czemu więkoszości osób nie chce sie ogarniać redstonu, przecież on jest taki łatwy!W porównaniu do normalnej elektroniki minecraft redston to pikuś, brak masy, jednakowe "napięcia" nieskończone źródła energii, żyć nie umierać Smile.

A ja to bym sobie zagrał survival z jakimiś ogarniętymi w minecrafcie graczami Big Grin.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)