Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Niestety, TNT wylaczone.
Reply
To nie ma po co zamków budować -.-Sorry za literówkę.
Reply
*po co
Reply
Na Extreme Adventure Craft otwieramy jutro sklep z bronią biotechniczną "Kleszczyk", serdecznie zapraszamy!
Reply
Podaj mi jakiś popularny serwer, może być premium ale najlepiej jak bd non-premium na którym masz ten plugin, czekają 2 plusy Smile.
Reply
Non premium nie znam ale jeśli chodzi o premium to:
polskipingwin.csrv.pl <--- (survival)
mc.skkf.net <--- (hardcore)
Reply
Szybki jesteś Big Grin, serwer pingwina mnie nie interesuje a hardcore jest hardcore :<.
Reply
Latwy hardcore! Ja tam gram z Peszkiem, juz 3 razy bana dostalem, Peszek 0 Big Grin Ale juz raz zabilismy jedna osobe. Angel Dosc fajny serwer, tylko za duze lagi, bo w sumie CraftServe..
Reply
Podajcie fajny serwer z ogarniętą administarcją 1.3.2.
Na serwach na których mam moda+ nie chce mi sie grać
Reply
Brick 
Zapraszam na serwer! Dedyk, no-premium, NoWL, częste eventy!
MxGame - Real Game 1.3.2
IP: 91.204.162.131:38592
http://MxGame.Pl

MxGame - Real Game, jest to serwer inny niż wszystkie serwery Minecraft. Nasz serwer przyciąga profesjonalizmem i klimatem! Fabuła serwera polega na "zabawę" w prawdziwe życie. Na początku gry dostaniesz darmową działkę a potem już sam tworzysz swoją historię! W tej wirtualnej zabawie możecie poznać przyjaciół jak i wrogów. Czas z przyjaciółmi możecie poświęcić na rozrywkę w karczmie, na plaży lub na stadionie, z wrogami zaś możecie wyrównać porachunki na arenie, jednak musicie pamiętać, iż za złe zachowanie zostaniecie zamknięci w więzieniu! W głównym mieście na mapie, znajduje się wiele nowoczesnych budowli tj. Bank, McDonalds, Kościół, Arena, stadion i wiele innych... Jednak należy pamiętać, że aby żyć dostatnio trzeba pracować! Ofert pracy jest dużo, wraz z wyższą rangą w pracy zarabiasz coraz większe pieniądze i zdobywasz coraz wyższą reputację wśród mieszkańców! Jeśli pieniądze zarobione w ten sposób wydają Ci się małe, możesz założyć własną firmę i w niej sprzedawać itemy!
Czas to pieniądz - My o tym pamiętamy i dlatego za każdą minutę gry na serwerze możesz odebrać w banku pieniądze! Wejdź na nasz serwer i przekonaj się ja to wszystko na prawdę wygląda! Na pewno się nie zawiedziesz!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)