Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Battle tower.
Reply
Mógłbyś mi powiedzieć co można robić za pomocą maszyn ?

Daję + za dobrą odpowiedź.
Widziałem u Huśka(chyba u niego) takie coś, że wstawiasz diaxa w specjalne miejsce, pod nim sztabki żelaza i tworzyły się diaxy :<
Nie pamiętam jak to się nazywa.

Obok mojego domu mam Battle tower, ale padam z bossem :<

Do czego służą artefakty ?(Jeśli ktoś zastanawia się czemu nie szukam tego w google, to chcę go uświadomić, że ufam graczom Gra bardziej niż tym z MPC )
Reply
EE2 to chyba jest.
Reply
Mam pytanie.

Dlaczego, jak jestem na serwerach, to normalnie mi wszystko działa, po 2 minutach mogę pisać na chacie i normalnie chodzić, ale mam lag w kopaniu/niszczeniu i zbieraniu itemków, a po 5 minutach znowu jest normalnie. I tak w kółko. Czasami jest tak z powodu zapisywania świata, ale nie zawsze.
Reply
ThaumCraft jest rozbudowany, osobiście nie grałem, ale wiem, że najpierw robi się stół do wypisywania przepisów. Wkładasz tam papier/półki/książki i przedmioty które mają dużą ilość bodajże Visu czyli artefakty, pewien nie jestem. Przez co jest szansa otrzymania przypisu na magiczny przedmiot(jest takich przypisów dziesiątki), który pozwoli Ci ułatwić grę, na przykład naprawi przedmioty za odpowiednią ilość energii - Visu, który jest z kryształów, które znajdziesz randomowo "wsadzone" w Ziemię, na przykład podczas kopania. Na przykład są też przypisy(receptury) na ochronę bazy, gdyż randomowo na mapie pojawia się wirus - Taint, przez niego powietrze jest zanieczyszczone, maszyny mogą świrować, oraz nie jestem pewien, wybuchnąć. I tak radzę obejrzeć kilka odcinków ludzi, który grają na YogBoxie, albo poczytać/pooglądać poradniki. Od kilku wersji według mnie ThaumCraft jest bardzo rozbudowany, gdyż weszły przedmioty, które są jeszcze bardziej powiązane z magią.
To co pisałeś, że widziałeś u Huśka, to z modu EE2, ten mod jest bardzo przydatny w TechnicPacku, ale w YogBoxie też jest.

Axeeize:
Może wina serwera, ma dużą ilość slotów, a słabą maszynę.
Reply
Przerzuciłem z pend - riva na komputer Minecrafta i mam mały interfejs. W ustawieniach nie mogę go powiększyć, jak go powiększyć?
Reply
Co ściągnąć aby zainstalować Treecapitor do mc?
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=mymOVtJDsPs
Reply
http://www.minecraftforum.net/topic/124117-100-daftpvfs-mods/Jak nie masz, to potrzebujesz jeszcze ModLoader'a żeby ci się nie zrobił black screen:

http://www.minecraftforum.net/topic/75440-v132-risugamis-mods-preliminary-updates/
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=58MEY1lTGJ0
W tym filmiku Vertez ma fajny texturpack
Skąd go mogę ściągnąć i czy jest płatny?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)