Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Aryan, a co myślisz o SG+ działki i surowce? Sg by przyciągnęło ludzi, albo wojny gildi?
Albo SG+Działki+Mapa surowcowa+zawody+spleef i pare parkourów?
I np. możliwość kupna miasta za 3 miliony dolarów np. + gm? : D
Reply
Masz RPG, robisz questy. NIe mozesz chodzisz do kopalni poki nie wykupisz zezwolenia na jakis tam czas. Kupujesz male domki w miesce, w ktorej mozesz trzymac rzeczy. Itemy dostajesz z questow. Na poczatku mieszkasz w karczmie w jakims pokoju, a jak masz w kij kasy to kupujesz miejsce na wioske, i dajesz tam podatki, ludzie kupuja tam dzialki, pola i jest pieknie.
Reply
Dajcie jakiś server hard survi na 1.4.6
Reply
Ciekawe, lecz jak zrobić te Questy?
Reply
Jest na to specjalny plugin, i z pisaniem questów mógłbym Ci pomóc.
Reply
W sumie serwer moim zdaniem wystartowałby około w lutym, planuję na craftserve, na początku na 10 slotów, później pewnie bym powiększył.
A dja przykład Questa.
Coś w stylu zabij 10 zombie?
Reply
Sorki wielkie Tongue Zapomniałem powiedzieć żebyś poszedł na coordy x: -370 i z: -600.

... Użyłem seeda, który mi podałeś czyli "desert". Nie poznajesz świata?
Reply
Ta o to mi właśnie chodzi. I za to dostajesz drewniany miecz itp. Zbierasz kasę kupujesz sobie mieszkanie w domku, później dalej questy, bierzez pracę kowala i możesz robic kilofy i sprzedawać ludziom, jak masz dużo kasy to kupujesz miejsce na wioske i wiesz już co dalej.
Reply
To co się rozpisałeś o serwerze RPG ładnie wygląda, ale... Jaki jest plugin że mogę dać komuś wioskę (Tu wiem, że WG Tongue), a on będzie zbierał podatki (No tu już nie wiem)? Napiszesz mi taki plugin?
Reply
Podatki? On sam będzie musiał tego pilnować. Jeśli chce mieć zyski z wioski, to ma prawo zbierać podatki. Jak dla kogoś za wysokie to wraca albo do karczmi wynajmuje pokój, albo idzie do innej wioski ew. zakłada swoją.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)