Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Serwer jest, stoi. IP mogę dać ale i tak będzie przenoszone pod inne. Na razie na MineServ trwają prace moderacyjne. Sad
Reply
-Jacek97pl
-Raishen
-Gapioza
-Locikac
-Lazurek
-Sepdeert
-Aryan
-Credo
-Sidewipe
-Hertil

Zaraz chyba będę musiał isć Angry.
Reply
Rainbow 
Mnie też wpisuj Big Grin
Reply
Spokojnie, jeśli serwer będzie już na właściwym ip to na 100% będziecie o tym poinformowani. Teraz na MineServ.eu są prace modernizacyjne więc nawet my nie możemy grać na serwerze.
Reply
ja też chce
Reply
Ja wbiję.
Reply
Może mi ktoś napisać ile będzie średnio FPS na tym sprzęcie?
http://techplanet.pl/przechowalnia/zapis...91&s=54532
Reply
Masz 4gb RAM... Nie wiem ile to FPS ale Mine wymaga 1gb więc na pewno osiągniesz normę. Wink
Reply
RAM jest ważny, ale nie najważniejszy. Osobiście mam 2GB RAMU, a mój kolega tylko 1GB i co? Ja wyciagam 20FPS na tiny, a on 160 na normalu i czego to zasługa? Oczywiście grafiki Wink.

Tu nie chodzi tylko o grafike, chodzi bardziej o wydajność jawy i ogólne ogarniecie się systemu, ale z ta garfiką 16x16 to trochę przesadziłeś, jest jeszcze fizyka, redstone, drobiny, moby, to wszystko laguję, porównaj sobie FPS na SkyBlocku i w jungli Big Grin.


Chyba nie zrozumiałeś, napisałeś mu że ma dużo ramu to będzie mu dobrze chodzić, ale karta graficzna podczas gry w minecrafta ma dużo więcej do roboty niż RAM. Do komfortoweg gry w minecrafta przy odpowiednim systemie i karcie wystarczy ci już nawet 750MB ramu Wink.


Po co karta? Karta jest do obliczania grafiki, obliczania mobów, fizyki, nakładanie np. obrazum pauzy na obraz zatrzymanej gry, w grach praktycznie wszystko robi grafika i ram, a rola procesora sprowadza się tylko do łączenia grafiki z ramem, przetwarzaniem sygnałów z myszki i klawiatury(tudzież innych peryferiów) i do "godzenia się wszystkiego ze wszystkim" ^^.


http://screenshooter.net/4800610/yvimwij
http://screenshooter.net/4800610/hddnepy
Porównanie teksturek 16x16 z 128x128 na tym samym kompie, z tym samym obrazem, na tej samej widoczności i co z tego wynika? Tak kolosalna różnica w teksturkach obniża moje FPS średnio tylko o 10, a dlaczego tak się dzieje? To już zostawiam dla ciebie do trzemyslenia. Smile


Mogła mi się gra nie uruchomic albo od razu dirt black screen?
Reply
Grafika w grze 16x16? Chodzi Ci chyba raczej o Javę i system operacyjny. Procek też ma % w wydajności

*Przerywnik Cool*

Po to jest Ram Smile 200 mobków bez zapisywania od 1h to sporo zamulania...

Po co karta? Bo ja nie ograniam... *.*

FPS mogły Ci spaść max. o 16 *.* Skoro masz 17 to do ilu Ci spadnie? Do -3? Mój kolega ogarnia 200 FPS a na teksturach 126x126 ma marne 30...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)