Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Ja mam 2GB i na najwyższych wyciągam koło 120 FPS'ów na swoim serwerze, a na najniższych wyciągam koło 400
Reply
/Może mi ktoś dać link do Mod Loadera, działającego na Alphie?
Reply
Powiem wam jedno:

1.8
Added a brand new biome generation code that simplifies life a lot and makes things much more exciting for the future + Added new mob; Endermen + Added FOV slider + Added brightness slider + Added randomly generated ravines + Killing a monster makes it drop experience orbs + The player can level up by gathering experience orbs + Added randomly generated houses + Added huge mushrooms Itd itp...

Ale jeszcze -Removed magic minecraft atmoshphere

(Cytat z YT)
Reply
Raczej nie ma, bo pewnie nikt w tedy jeszcze modów nie robił.


AtUP
Iiiiiiii co z tego, że pokazujesz nam update'a 1.8? Exclamation Huh
_
Reply
Bug 
Nie zrozumiałeś ;3 Chodzi o to, że po 1.7.3 minecraft zaczął być... inny? Nudny? Bardziej związany z RPG? (Mikstury, handel, waluta, boss)

_____________

Powróciłem na 1.7.3! Awww... Jak miło słyszeć stare drzwi ^^
Reply
Proszę, nie porównuj MC z RPG. Te elementy, o których wspomniałeś(mikstury, Bossowie itp) przecież nie występują wyłącznie w RPG, one są w większości dzisiejszych gier np. w NFS- rozbudowa, tuning
czy chociażby COD- odznaczenia, exp, ekwipunek.


Tak w ogóle to co to jest RPG- jest to gra role-playing-game, czyli gra fabularna, a w Minecrafcie jest tyle fabuły, że aż się wysypuje bokami.

Tak, więc te elementy(mikstury,exp etc) są utożsamiane z grami RPG, ale te gry mogły by się obejść bez nich, więc są one błędnie przypisywane temu gatunkowi.


Jeśli ktoś nie może zrozumieć o co mi chodzi, to proszę napisać, postaram się skleić bardziej zrozumiały bełkot.
Reply
Nom, i o to chodzi? Dlatego też nazwa 1.8 była: Adventure Update. Wiadomo że gra będzie się zmieniać. Minecraft jest teraz o wiele lepszy.
Reply
Question 
Zgadzam się, czy więcej tym lepiej, bez wyjątku.
Reply
Wink 
Tak ale adventure uptade zawsze kojarzyło mi się z... No właśnie z tym co jest teraz ale... Dobra gadam o co chodzi! Po prostu ja w Minecraft lubię ładne tereny a teraz tego nie ma. Kiedyś góry miały ładną trawkę i drzewa a teraz łyse to to jest Sad Mi takie biomy nie pasują i tyle. Reszta jest... No lepsza jak była ale biomy to żenada...
Reply
Więc polecam Ci http://dl.adshi.net/minecraft/versionchanger/MVC.zip . Próbowałem grać na 1.5 do 1.6 -> super wspomnienia, moje początki. Po dwóch tygodniach wróciłem do aktualnych wersji, bo znudziło mi się same budowanie..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)