Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
A ja za to żadnego Mc nie widziałem na serwerach jakich byłem, a było ich sporo. Zazwyczaj był to z żółtej wełny napis KFC w czerwono-żółto-białych kolorach budynku Cool
Reply
Lightbulb 
Tak czytam opis serwera, questy, sklepy i różne takie.
Ale jak to zrobić? Jestem nowicjuszem, i chciałem zrobić serwer z kolegami tak około 10-15 osobowy.
Działki, surowce itd.
Słyszałem, że są przeróżne komendy.
Tylko nasuwa się problem, - jak.
Otóż jak taki serwer bez lagów stworzyć? Pobrać z Minecraft.net?
Czy jest jakiś konkretny opis, albo poradnik jak zrobić takie cudo? Czy są waluty na serwerach? Prosiłbym o poważne odpowiedzi, będę nagradzał +.
Reply
kupić serwer na np: craftserve.pl przedewszystkim.
Reply
Otóż ja pobierałem serwery w Minecraft.net i koledzy wbić nie mogli.
Z craftserve.pl jaka cena serweru takiego bez lagów 10-15 osób?
Reply
30zł
Reply
Przez sms?
I czy co miesiąc?
Oraz co z instalacją? Długo trwa? Co trzeba zrobić? Czy jest podobna konfiguracja? Czy musi być Premium? Czy instalacja wygląda tak jak to z minecraft.net? Czyli robisz folder, blablabla,?
Reply
Przez SMS wyjdzie koło 100zł. Tak to przelewem.
Reply
Co do premium, walut etc. Po pierwszym włączeniu serwera jest to normalny survival gdzie mogą wejść koledzy. Reszta to kwestia twojego gustu. Sam dodajesz pluginy na waluty, cuboidy itp
Reply
Zapraszam na serwer! Dedyk, no-premium, NoWL, częste eventy!
MxGame - Real Game 1.3.2
IP: 91.204.162.131:38592
http://MxGame.Pl

MxGame - Real Game, jest to serwer inny niż wszystkie serwery Minecraft. Nasz serwer przyciąga profesjonalizmem i klimatem! Fabuła serwera polega na "zabawę" w prawdziwe życie. Na początku gry dostaniesz darmową działkę a potem już sam tworzysz swoją historię! W tej wirtualnej zabawie możecie poznać przyjaciół jak i wrogów. Czas z przyjaciółmi możecie poświęcić na rozrywkę w karczmie, na plaży lub na stadionie, z wrogami zaś możecie wyrównać porachunki na arenie, jednak musicie pamiętać, iż za złe zachowanie zostaniecie zamknięci w więzieniu! W głównym mieście na mapie, znajduje się wiele nowoczesnych budowli tj. Bank, McDonalds, Kościół, Arena, stadion i wiele innych... Jednak należy pamiętać, że aby żyć dostatnio trzeba pracować! Ofert pracy jest dużo, wraz z wyższą rangą w pracy zarabiasz coraz większe pieniądze i zdobywasz coraz wyższą reputację wśród mieszkańców! Jeśli pieniądze zarobione w ten sposób wydają Ci się małe, możesz założyć własną firmę i w niej sprzedawać itemy!
Czas to pieniądz - My o tym pamiętamy i dlatego za każdą minutę gry na serwerze możesz odebrać w banku pieniądze! Wejdź na nasz serwer i przekonaj się ja to wszystko na prawdę wygląda! Na pewno się nie zawiedziesz!
Reply
Poda mi ktoś jakiś plugin urozmaicający grę na serwerze? (zmiana gtrafik broni, łodzi czy coś)
kurcus:
Spamujesz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)