Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Nie przepadnie, jedynie update'niesz minecraft.jar, czyli czysty plik bez modów.
Reply
Dobra, a więć teraz na teraz czego nie isnstalować?
Reply
Test prob i błędów. Instaluj po 2 mody z tych które chcesz i pacz czy się nie gryzą, jeżeli nie; to te które Ci się nie gryzą zostaw i wywal te które Ci crashują grę. A co do save, zapisuje sie on na komputerze, a przy force update usuwane są dodatki, podstawowa wersja gry.
Reply
Save są bardzo dobrze ukryte przed kasacją danych, np: raz odkryłem save z czasów alfy na swoim kompie.
Reply
macie pomysly na jakies fajne pulapki do bazy podziemnej w pvp the walls. do dyzpozycji jakies 20 redstone 5 reapiterow tloki lepkie i normalne tnt dispenser z kilkoma strzalami (drugi idzie na karabin maszynowy). Plus moge zrobic tez tripwire bo mam linki. za.szybkie.i dobre odpowiedzi plusy. jak cos to redstone moze byc ciut wiecej b mog go wykopac. Do tego pytania dodam drugie - wie ktos gdzie sa na th wallsach jaskinie z fireballami w srodku?
Reply
Zbuduj zgniatarkę. Np:wasza baza a wejście i jednokartkowy tunel. Tworzycie zgniatarkę, i gdy ktoś tam wejdzie uruchamiacie ją Tongue
Reply
nasz plan to zrobic.dlug ciag korytarzy w srodku pulapki prawdziwe i na niby. kiedy lomy beda sie w tunelach meczyly my ogrqbimy ih polowke i przejmiemy ich zamekktory na 100% zbuduja.
Reply
Video 
Nie wygłupiaj się, pisz normalnie Tongue

Ja bym zrobił to "na Katyń". Czyli z w tył głowy z łuków (bo broń palnej nie ma Angry). Jak chcesz się w półapki męczyć to spoko.
Reply
pisze z telefony z klawiatury samsung. oni sa lomami ktore.albo sie.beda.meczyly na jednej prostej pulapce 30min albo na nia wejda. ale w walce wrecz kazdy ma rowne szanse. ostatnio z nimi wygralism dzieki takiej wlasnie,choc.bardziej skomplikowanej, taktyce.
Reply
Aha. Jeden niech się schowa gdzieś z łukiem, a druga robi za przynętę.


Albo-żelazne drzwi i obok wajcha która otwiera zapadnie. Ci wpadają do niej-proste i skuteczne.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)