Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
A no to git Tongue
PS. Czekam na kolejny odcinek z Dwór Herobrine Dodgy
Reply
Przez portal po zabiciu smoka? Pokazują się tylko napisy końcowe i potem spawnujesz się koło swojego łożka. Do tego te znaki nie są chińskie, inny język nie oznacza, że wszystko jest chińskie. To bodajże łacina

Nie wiem czy rozumiesz słowo BODAJŻE, nie jestem znawcą, piszę to co mi się kiedyś obiło o uszy, nie jestem encyklopedia jak osoba dająca tego minusa...
Reply
-20% jest tylko do pierwszej opłaty ;c
Reply
Star 
Wiem, i tak lepiej. Jednak co do Craftserve to jest tak, że z powodu dużej ilości Dirtów + darmowych serwerów + sponsoringu, ich maszyny są strasznie wolne. Mogłem jednak posłuchać kilkorga osób i po prostu zrobić 10/20 slotowy serwer i potem go powiększyć. I do 10cio slotowego i do 20cio slotowego mam zniżkę -20%, bo zamówiłem je w wakacje, ale dalej nie wiem.. Chciałbym taki jakby Survival, w którym dużo by się nie działo, żadnych miast czy coś.. Zrobić lekkiego hardcora, w sensie zwiększyć liczbę mobów, ich siłę czy loty. Poczekam na bukkita 1.4.3 i pomyślę.
Reply
Da się zrobić spawner świń? :C No wiecie, ze się respią jak pająki. Wink
AtUp
Nomiruś wiem że wiesz, jeśli się dao to wiesz jak zrobić to powiedz, będzie +.
Reply
kładziesz na trawie spawner
Reply
A jest ona kreatywnym? Znaleźć nei mogę.
Reply
Thumbs Up 
/give 52
Da się tylko wygivovać.
Lichemaster:
Musisz zamienić "alternate.png" z "font.png" z nazwą "alternate.png" w miencraft.jar. Czyli kopiujesz font.png, wywalasz alternate.png. Czyli w ostatecznym rozrachunku masz dwa obrazy font.png, tylko jeden z nazwą alternate.png. Możesz podglądać słowa po angielsku, ale to, że będzie napisane np. "fire", to nie znaczy, że będziesz miał wyenchantowany ogień, po prostu są tam losowo wygenerowane słowa.
pandajo:
Nie pisz takich głupot, bo mi się śmiać chce. Po łacinie pisze się w alfabecie łacińskim, czyli tym samym co nasz, a na enchancie frazy są w galactic alphabet- sztucznym alfabecie z kresek i kropek.
Reply
Co mozna zbudowac mam zamek swiatynie domki lotnisko Tongue
Reply
Jaks tawiam to jest tylko świń, zależy to od tego, że mam w ekwipunku jajo Świni?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)