Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
No gdzieś słyszałem o jakiś nowinkach lecz czy to prawda... Są Snapshoty? Big Grin
Oraz swoją drogą, do czego służy taka jakby latarnia co weszła w 1.4 na creative jest chyba w ostatniej zakładce, tam gdzie są jaja(respawny).
Jestem nowy, zacząłem grać na 1.3.2 i nie wiem ile czekaliśmy na update z 1.3.2 na 1.4, a więc ile może potrwać 1.4 - 1.5? Big Grin
Reply
Najpierw daj odpocząć może Mojangowi? Wystawili 1.4 to ludzie mają się nacieszyć, następny update pewnie ponad pół roku.
Teraz oni się bawią, nawet jeżeli firma się rozpadnie to są ustawieni do końca życia.

Ta latarnia to blok, dzięki któremu otrzymuje się boost, kiedy jest się blisko niej. Na serwerach możesz takiego coś zobaczyć, gdyż robi się piramidkę z bloków diaxów/złota/żelaza i na środek ten blok. Wybiera się rzeczy które ma dawać, daje je nieskończenie dzięki dodawaniu do niego diaxa itp.
http://media-mcw.cursecdn.com/thumb/0/0b/Beacon_Pyramid_Arangements_12w32a.png/800px-Beacon_Pyramid_Arangements_12w32a.png Nie wiem jak to wytłumaczyć, więc więcej znajdź w internecie.

http://pl.minecraftwiki.net/index.php?title=Beacon_block&redirect=no
Reply
Zbija kase to niech pracuje, hahahaha Big Grin
_______________________________________________
Wiesz może co z tą latarnią? Big Grin
Reply
Póki nie ma żeńskiej płci wśród npc-ów to to i tak nie ma zastosowania Tongue
Reply
Ta cała latarnia jest blokiem, który po postawieniu na czubku piramidy wykonanej z bloków minerałów, zacznie emitować strugę światła skierowaną w stronę nieba. Ową piramidę można zbudować z bloków szmaragdu, bloków diamentu, bloków złota lub bloków żelaza (możliwa jest również kombinacja czterech). Blok ten może obdarzyć gracza buffem, jeśli ten zbliży się w zasięg działania bloku. Rodzaj buffa można zmienić poprzez kliknięcie PPM na latarnię. Podstawa piramidy musi być o wysokości od 1 do 4 bloków oraz wypełniona na każdym poziomie wysokości. (nie włączając w to samej latarni), w innym wypadku nie zadziała tak jak powinno. Najmniejsza piramida (o wysokości 1 kratki) może być zbudowana z 9 bloków minerałów.
Magiczna latarnia do działania wymaga podstawy wykonanej z bloków minerałów oraz brak przeszkód w postaci różnych bloków dla światła kierującego się w stronę nieba. Efektem tego jest wydzielanie światła poziomu 15. Efekty będą działały na gracza, gdy ten znajdzie się w zasięgu latarni. Im wyższy poziom piramidy, tym dalszy zasięg jej działania. Promień działania to w przybliżeniu; na poziomie pierwszym - 16 bloków, drugim - 24 bloków, trzecim - 32 bloków, czwartym - 40 bloków. Promień bierze również pod uwagę wysokość na której znajduje się gracz. Po ukończeniu piramidy dowolnego poziomu zazwyczaj latarnia wypuszcza strumień światła bez konieczności ingerencji. Trwa to od 0,5s do 5 sekund. Jednak magiczna latarnia czasami, by uruchomić moc wymaga otworzenia jej ekranu konfiguracji (PPM na blok).
Aby aktywować buffy należy: w ekranie konfiguracji latarni ustawić w odpowiednim miejscu sztabkę żelaza, sztabkę złota, szmaragd lub diament. Następnie należy wybrać efekt i zatwierdzić go przyciskiem.
Przedmiot ofiarowany po zatwierdzeniu zostanie zniszczony, zaś latarnia zacznie emitować wcześniej wybrane buffy. By ustawić latarnię na inną moc, kolejny przedmiot musi zostać zużyty.
Reply
Photo 
A jak się dzieci rodzą? Big Grin
______________________________
AtUp
Ale jak? O co w niej chodzi? Na jednym serwerze widziałem jak światełko leciało ale to nie była piramida, jak ona ma wygladac? I w ogle to jest sensowne?
Reply
Siema mam problem z Javą. ;x
Mam system 64 bitowy Windows 7. ściągam więc jave 64 bitową. Próbuje odpalić minecraft - error, coś żeby pobrać 32 bitową. Jak wgrac 64 bitową, żeby mi mainecraft działał, chce grać na dalekim zasięgu widoczności czy jak to się tam nazywa, do czego jest potrzeba 64 bitowa wersja. Pomoże ktoś?
Reply
Dużo mi/nam mówi 'error'. Na pewno Ci pomożemy.
Reply
Ja mam 32 bitową i gram na far...
(ugh, num lock...)

Ma ktoś pomysł co zbudować na sky blocku? Mam mob-grinder, farmę, "drzewiarnie" i kilka pięter z hodowlami na sprzedasz(gram na serwie)...
Reply
No wyskakuje jakiś błąd że z 64 bitową nie odpali, trza ściągnąć 32 i tyle. ;x
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)