Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Nie, kolej to jest opuszczona kopalnia, czyli nawiązanie, że dawno temu ktoś tam wydobywał surowce, mob spawnery są dlatego, że najwidoczniej już kupę czasu nikogo tam nie było, czyli zalęgły się potwory.
Twierdza według mojego myślenia jest strukturą zostawioną przez jakieś inne cywilizacje, chodzi o to, że nie wiem, ukrywały się? Z tego co pamiętam, nie wiem czy jest to nadal, ale są 3 twierdze na cały świat, a opuszczone występują w miarę często.
Reply
Witam! Jest sprawa, otóż od pewnego czasu baaaaaaaardzo spodobał mi się ten shader "sonic ether's unbelievable" i strasznie chciałbym go mieć, ale nigdzie nie mogę znaleźć linku na najnowszą wersję!
I tu pojawia się pytanie do was: Czy mogę prosić o link do tego shadera? (to ten co na tym filmie:http://youtu.be/j3CbDBosKd4). Link oczywiście NA NAJNOWSZĄ WERSJĘ minecrafta, czyli 1.4.4
Chciałbym, aby nie był to bezpośredni link, tylko przez jakieś forum, ale żeby było tam przy linku z downloadem czarno na białym napisane, że jest to wersja shadera na 1.4.4! Bardzo byście mi tym pomogli, za pomoc WIELKI plus ode mnie, oraz wielkie wyrazy wdzięczności, i jeszcze kolegę poproszę żeby dał tej osobie plus. Z góry bardzo dziękuję, i pozdrawiam.
Reply
Jak nie umiesz znaleźć to znaczy że jeszcze nie ma -.-
Reply
Gram od niedawna i nie znam się na tych wszystkich stronach, ale znam mnóstwo osób które na najnowszej wersji mają tego shadera...
Reply
Znalazłem tylko GLSL shaders http://www.minecraftforum.net/topic/1539123-144-glsl-shaders-of/ Jest podobny.
Reply


Reply
Jak uda mi się zainstalować to jeszcze od kolegi dostaniesz. Udało się, ale chodziło mi też o to że tak ładnie słońce świeci więc masz tylko ode mnie...
Reply
Pomoże mi ktoś zainstalować shadery do minecrafta bo nie umiem? GLSL Shaders Proszę pomóżcie.
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=66vMuNlXO44&feature=share&list=UUq58lIX-ZmN-XQmV9hBLr1g Jak się nazywa program który pozwala na zrobienie czegoś takiego jak na początku filmu? (czyli usunięcie całego terenu oprócz danego obiektu)
Reply
Mc Edit -.-
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)