Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Mozesz, ale dluzej Ci to zajmie niz kilofem, i nie zniszczysz siekiery, tylko nie dostaniesz bloku ktorego wydobywasz.
Reply
Możecie mi podać jakieś mapki survival.Nie chodzi mi o takie sky blocki tylko o jakąś wysepke itd.

Prosiłbym o takie,żeby gra płynnie chodziła mi na 512mb ram.

Płynnie czyli z 20 FPS Dodgy
Reply
Nie będzie. Po prostu kup ram. Big Grin Polecam:
http://www.mrmemory.co.uk/ - aby znaleźć komputer jeśli takowy kupiłeś, lub google aby znaleźć swoją płytę główną.
http://www.vobis.pl/komputery/podzespoly-pc/pamieci-ram-3-987.html - sam kupiłem tutaj 8GB ramu za 150zł. Big Grin
Reply
Cóż, zacząłbym grać pierwszy dzień na serwerze owego Delmy. Dostałem od jakiegoś dobrodzieja dosyć dużo itemów, bodajże o kogoś o nicku ShiftGuardian, któremu bardzo dziękuje, ale otóż jak chciałem pozbierać surowce po steleportowaniu się na obszar zwany "surowce" Błękitnooki używając paru miksturek mnie po prostu zabił. Z tego co widziałem to nie byłem pierwszy jako osoba, która straciła wszystko co miała, ogólnie nie polecam. W dodatku wykonałem banner, który był widoczny na stronie głównej Gra za VIP albo za monety na MargoGGChacie, ale wybrałem VIPa. Nie widziałem ani VIP'a ani monet. Niestety, nie polecam.
Reply
Exclamation 
Nie chciałem spraw przenosić na forum ale to zrobię. Też nie polecam. Jak ktoś tam przegra walkę wyzywa że mam cheaty, ci co płacą(błękitnooki) mogą robić co chcą, teleportowanie za mapę albo bycie zabijanym bez powodu to chleb powszedni. a jak się dorwie błękitnooki do rangi Moderator za np. opłacanie reklamy(którą robił pan 2 posty wyżej) to już koniec gry, teleportowanie za mapę, atakowanie za nic. Lichemaster,Sidewipe i inni byli zabijani przez Sephiriona a jak się go zaatakuje to od razu ucieka i woła Błękitnookiego który lata i jest nieśmiertelny(gamemode) na pomoc a Delma nie reaguje bo Błękit mu płaci, owszem wyzywałem ich i zabijałem nowych, w odwecie za wyzywanie bądź atak bo tego się nie dało wytrzymać. Straciłem tam dużo czasu który mogłem wykorzystać inaczej ale trudno, Błękitnooki na gm 1 dodaje sobie diamenty, grozi ciągle banami( ja miałem mieć 2 a nie mam Dodgy)potem rozdaje diamenty na spawnie różnym newbie, ale na co im to kiedy gdy mu się nie podlizują to są na każdym kroku poniżani albo zabijani bo Delma ma to gdzieś.

Polecam serwer jak ktoś się lubi podlizywać niekulturalnym graczom, jak ktoś jest szczery lub szuka serwera z miłą atmosferą to nie polecam.

Jak wygląda walka z błękitnookim i sephirionem 1 na 2? Ja ich prowokuje do walki, błękitnooki lata w powietrzu bo ma vipa, rzuca miksturami i daje ciągle nowe enchantowane miecze koledze, sephirion co chwile ucieka na miejsce non-pvp, a potem mają pretensje i do mnie piszą, że przegrałem i się bałem, że mam cheaty, i tak dalej. Potwierdzi to Lichemaster.


Dziękuję, dobranoc -.-
Ps. jak ktoś da minus za "darmo" czyli za wyrażenie opinii od razu leci na panel Heart
Reply
Ok chatę mam. Co jeszcze?
Reply
Dziękuje za grę na serverze Delmy, było głupio. Nie muszę swojej wypowiedzi rozpisywać, bo zrobili to koledzy wyżej. Enjoy.
Reply
Gdy daje w ustawieniach na super flat np 250 (skały) to nie mogę wczytać świata Angry
Reply
Activuś:
Xin Zhao:
Dziękuję za opinię.

Gdzie mogę zdobyć mapki na SG ?


Jatutylkospamie:
Może ustaw na 60 ?
Reply
Ja mam vipa i mogę jedynie latać >.<
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)