Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Słaba nazwa, lepsza by była Sucharek.
Reply
Mam takie pytanko , bo ja od przedwczoraj gram . Żeby grać co musze wpisać? bo na niektórych serw trzeba się zalogować Angry
Reply
/register hasłotwoje hasłotwoje
/login hasłotwoje
Reply
Nie cały 1 gb ram to nie oczekuj kokosów, zainstaluj moda optifine (znajdziesz w internecie, szukaj wersji takiej jaką masz grę) I zmniejsz niektóre ustawienia, na przykład pole renderingu, które według mnie najwięcej daje, na short/tiny. Ja mam 2gb ram z tego 1gb przeznaczone na minecrafta i mam max 200 fps gdy się wszystko układa, a 30 przy deszczu itp.
Weleze:
Serwery posiadają takie coś, aby nie robić z jednego IP miliard kont przez co można robić zyski, na przykład w mnożeniu sobie itemów startowych (jeżeli to serwer non-premium). Dlatego należy przy pierwszym wejściu na serwet wpisać /register hasło powtórz_hasło, a następnie przy każdym następnym wejściu wpisać /login twojehasło. Jest to dobra rzeczy, gdyż nawet gdy ktoś wpisze Twój nick i wejdzie na dany serwer, bo na przykład chce Cię okraść z własnego konta, nie zrobi tego, gdyż musiałby znać Twoje hasło na serwer.
Reply
Gra ktoś na X'ie?

Od piątku będę miał. ^^
Reply
No tak Smile
Wiem , a w polskiej wersji co musze pozmieniać , raz zmieniłem kolory z 32bitów na 16bitów , ale nic nie dało Angry

Aha dobre to jest Wink dzięki Tongue
Reply
Herobrine w Minecrafcie rzeczywicie istnieje bez modow?
Nie mam zadnego modu, ide sobie na singlu, a na gorze widze postac Steva ktora stawia tabliczki, nagle sie na mnie spojrzal i zniknal, a na tabliczka na czerwono pisal po angielsku" Wynoś się stąd!"
O co chodzi? ....... Boję się. Huh
I dodatkowo jakies krzyki byly. Huh
Reply
Zna ktoś jakieś serwery survival games gdzie można wejść przez mineshaftera ?
Taki jakiś większy serwer.
Reply
Jak coś się nie podoba to nie graj, sam nie jestem zwolennikiem tej nazwy (jaki ja religijny jestem od września, boshe), ale taka ma być i będzie. Dalej nie wiem co miał na myśli Gapek pisząc taką nazwę (teoria spiskowa Big Grin). W dodatku nazwa nie ma dużego znaczenia, ale to jak się gra na naszych serwerach.
Reply
Ale gdyby jakimś cudem ich serwer zaczął działać, że byłoby na nim kilkadziesiąt osób, to nazwa powinna być łatwa i chwytliwa, oraz mająca jakieś znaczenie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)