Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Jak już trochę się rozegramy to zawsze będziemy mieli miejsce dla gości Big Grin
Reply
Bug 
Sem ja chętny
Reply
Tongue 
A co z wcześniejszą serią z tego Minecrafta Tongue ? Mam nadal twoje GG... I zaraz ci zaspamie Tongue I sub idzie Tongue
Reply
Nie robię tego dla publiki tylko robię to, bo lubię.
Reply
Nie wiem dlaczego, ale od razu po włączeniu, poczułem się jakbym oglądał pierwszy raz jakiś lets plej z majnkrawda. Macie przyjemne głosy, nie śmiejecie się jak hieny i nie piszczycie, jak prawie każdy kto chce nagrywać cokolwiek, sądzać, że nabije sobie widzów. Daje na początek suba, jeżeli seria będzie wyglądać tak, jak ten odcinek.
Reply
Dziękuję za opinię Dodgy

Myślę, że dziś będzie wrzucony drugi odcinek, bo mamy nagrany aczkolwiek w drugim odcinku trochę więcej wulgaryzmów będzie, ale chcę nad tym zapanować, bo z tego co zauważyłem to ja klnę najwięcej.
Ciężko co prawdą, bo u mnie to już niestety jest rutyna, ale postaram się od 3 odcinka ogarnąć kulturę, bo jak sam oglądam to momentami to rzeczywiście daje po uszach.
Reply
Przyjemnie się wszystko ogląda czekam na więcej odcinków, macie świetne poczucie humoru, które pasuje idealnie do mc.

Najlepszy moment? "I tak nas nie będą oglądać." CoolSam osobiście kręcę bardziej dla zabawy niż dla widzów (Jeśli ktoś zechciałby zajrzeć http://youtube.com/MrDirku ). Po prostu podczas nagrywania jest zabawnie Big Grin

PS: Poza kamerą jest jeszcze więcej śmiechu czasami niż na odcinkach i sam się o tym niedługo pewnie przekonasz Smile


straszny łowca: Jakiś czas temu można było się wybić dzięki mc. Teraz już jest go za dużo i mało kto się wybije samym minecraftem.
Reply
Wiem, że mam boski śmiech :3
Reply
Nie mam modów.
Reply
Masz 32 bit system czy 64? Jeśli 32 to nie możesz grać na dystansie renderowania "Far" bo właśnie tak będzie Cię co chwila wywalało. Jeśli 64 to nie wiem co to może być. Spróbuj usunąć cały folder .minecraft i zainstalować od nowa mc.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)