Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Jakie IP?
I czy premium? Big Grin
Reply
nolif666.pl strona, a zarazem ip. Jeżeli masz premium, droga wolna wejdź, jeżeli ma non-premium to wejdź na stronę, wyślij sms podany na niej (3 zł + vat) i podaj nick z gry. Po zatwierdzeniu możesz normalnie wejść i zarejestrować się w grze. Serwer jest bardzo fajny, na początek ma aleje treningowe i faktycznie widać różnice między parkourami easy/normal/hard. Na początek jest zabawa, żeby w ogóle udało się przejść parkoury, potem zdobywanie poziomów i ulepszanie osiągnięć w rankingach. Do tego każda mapa jest bardzo fajnie wystrojona, nie ma tylko długiego tunelu w przód i skaczcie po wyznaczonych blokach, wszystko jest bardzo fajnie zrobione. Na serwerze także często są poruszane bardzo fajne tematy, więc komunikacja jest przyjemna.
Reply
http://wnko.pl/i/dandrzbhb.gif

Majkrafci spoko serwer zapraszam ^^
Reply
Cześć, myślał ktoś nad założeniem serwera. Świat przypomniał by Gra, przynajmniej podobne wioski, okolice itp?
Reply
Tak. Nikomu się to nie udało.
Reply
Macie jakieś ciekawe pomysły na mechanizmy? Tylko nie typu komputery albo drzwi na 2. wajchy.
Reply
Katapulta lub wybuchowe drzewo.
Reply
Znacie jakiś server, w którym zdobywa się samemu surowce i potem buduje się wielkie budowle/miasto? Za IP dam plusa. Może być premium/non-premium.
Reply
Delma, mam pomysł na coś na serwie. Chodzi mi o sale do imprez. Zamontowałoby się parę świateł, fajerwerki itp.
Reply
Lagowałoby to serwer, chyba, że włączane byłoby tylko na określony czas. Kiedyś na serwerze minecraft.pl, była taka i przy włączeniu całej sali, to były lagi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)