Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
bo to plugin Tongue wymyślasz swoje hasło -,- to jest po to jakby jakiś non-premium wszedł na twój nick , wtedy nie zaloguje się bo passów nie zna Cool
Reply
AAAAAAAAAAAAAAA ._.

Czemu jak wchodzę z mojego portalu do piekła chodze sobie po nim, a jak chcę wyjść wchodzę znowu w portal i wychodzę w innym portalu na normalnej mapce? ._.
Reply
jak jest wiele portali / portalów ( what ? Cool ) to jest bug że możesz wyjść przez inny więc jak ci się takie coś zdarzy polecam poprosić admina , aby cię tepnął na spawn .
Reply
Od jakiegoś czasu robię swoją mapę parkour. Będzie bardzo rozbudowana i praktycznie pozbawiona błędów.
Ciekawe czy ktoś z was będzie w nią grał? Big Grin

Obecnie zrobiłem 12 pomieszczeń.
Reply
Ale to na singlu... Ja go nie budowałem sam się pojawił... Huh i to na środku mojego świata... jakieś 200-300 pół od portalu, który sam zbudowałem. O_O
Reply
1 wielki BUG najlepiej rozwal ten portal ( jeśli umiesz wrócić bez niego do domu )
Reply
Właśnie tak też myślałem, żeby go rozwalić. Tongue
Reply
Da się jakoś pograć MP bez kupowania za 20$? Big Grin
Reply
Mam problem, jeżeli pomożecie to dostaniecie plusa, mam 3 do wykorzystania, ewentualnie jeszcze jutro dam. Otóż pobrałem sobie mod na diamentowy łuk i nowe strzały. Gdy łuk jest np na 1kratce gdzie się używa rzeczy to przy wystarzale przeskakuje mi na ostatni kwadracik gdzie narzędzia, i muszę tak zmieniać na łuk co chwile, jest to denerwujące. Wiecie jak to naprawić? ze zwykłym łukiem też tak mam.
Reply
Da się.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)