Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Wrzuć mapę od nowa, cóż za problem Tongue
Reply
Do czego służą te artefakty na Gpacku? np. Worn Statuette
Reply
Dajesz to do takiej maszyny. Dajesz też tam kartki i jakieś dobre itemy
I robi ci z tego taką kartkę . Potem z tej kartki może ci się zwój zrobić np z latającym dywanem albo butami grawitacyjnymi , dajesz ten zwój znow to tego czegoś i ci robi taki zwój jak to zrobić . [Pokazany Craftig]
Reply
Tutaj masz objaśnione po angielsku to co napisał Matteush:

http://thaumcraft2.wikispaces.com/G+Research#Artifacts
Reply
Rainbow 
Aha, dziękuję wszystkim i przepraszam, że zadaje tak dużo pytań, ale chciałbym się jeszcze dowiedzieć, co mi się pojawiło na pustyni. Takie fioletowe, nie da się tego zniszczyć kilofem i to się rozprzestrzenia.
Reply
Najprawdopodobniej virus.
Reply
Video 
Chodzi ci o coś takiego?

http://i39.tinypic.com/348ni48.jpg

W aurze w każdym chunku znajduje się pewna ilość dobrej energii - visu, oraz złej energii - taintu. Uwalniają się one poprzez różne magiczne rzeczy typu te świecące się drzewka bądź maszyny z Thaumcrafta. Kiedy Taintu jest za dużo, otoczenie staje się skażone. Ziemia zamienia się na właśnie taką fioletową, dotyka to także drzew, potworków. Także zwykłe zwierzątka zmieniają swoje zachowanie, są agresywne(?).
Reply
Mam takie samo. Da się to jakoś usunąć ? bo mi to niedługo do domku wpełźnie Cool
Reply
Kurde, ale te Better Dungeons zaskakuje... Znalazłem jakiś dungeon, dobra, poszedłem do niego. Taki zbudowany ze stone bricka. Okazuje się, że był on połączony z jakimiś torami, gdzie co "przystanek" są skrzynki i monster spawner. A dalej... Jungla pod ziemią.
Reply
Można to usuwać chyba specjalnymi narzędziami z Thaumcrafta, tylko najpierw je trzeba odkryć. Tongue No i zaradzić coś na taint w atmosferze.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)