Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Dziękuję Ci z całego serca Big Grin
Reply
Nie dam łapy w górę, ale nie dam też w dół. Moin zdaniem ten lets play jest średni, przede wszystkim polecam wyrównanie poziomu głośności obydwu głosów poprzez np. oddzielenie dzwięku od klipu, wyszumienie i wynormalizowanie głośności(Do tych 2 żeczy polecam program GoldWawe, demo w zupełności wystarcza), a potem złączenie do kupy Smile. Miło było by zobaczyć w nudniejszych momętach jakieś przyśpieszenie czy cięcie.A na koniec proszę was o jedno, nie żebrajcie o łapy, a tym bardziej o subskrybcje. Komuś wam się spodoba odcinek, da łape i może zobaczy kolejne, spodobają się kolejne da suba Smile.Zapomniałem dodać, to że macie nie mówić o łapkach to nie znaczy że nie musicie mówić wcale, wręcz przeciwnie trzeba mówić! Tylko o cym? Na koniec filmu WARTO przypomnieć widzowi o ocenie tekstem np. ,,oceniajcie, komętujcie".Sam czesto oglądając jakiś fajny film zapominam go ocenić w natłoku spamu na komunikatorach, pokrewnych fimów itp. Big Grin, a takie krótkie oceniajcie potrafi mi przypomnieć o wynagrodzeniu za dobrą robotę Smile.

PS. Przepraszam za ewentualne błędy i chaotyczny post ale jest już noc i trochę nie wyrabiam Smile.
Reply
Wielkie dzięki za rady Wink Dźwięk jak już zostanie poprawiony w 6 odcinku, a nad cięciami się zastanowimy Wink GoldWave skleja wszystko do kupy?
Reply
Musisz oddzielić dzwiek od klipu czyli filmu(oczywiście jeśli nagrywasz dzwięk oddzielnie niemusisz tego robić), potem wyszumić i wynormalizować dzwięk po czym znów skleić do kupy.A co do GoldWawe to skkf jakoś fajnie to przedstawił więc zaraz dam link.

Aa GoldWawe jest tylko do dzwięku, do montowania filmów musisz sobie coś załatwić Wink.- The link


Szumów nie było prawie wcale słychać, ale pisze to bo przy wynormalizowywaniu dzwięku to 1klik więcej i masz wyszumione więc warto się zainteresować Wink.
Reply
OK wielkie dzięki Tongue I dźwięk jest wyszumiony, ponieważ dzisiaj specjalnie kupiłem sobie słuchawki z mikrofonem Wink
Reply
Jeśli robisz Tower defence to zrób pod tymi schodami taką małą przestrzeń żeby się źmieścił tam villager i zrespij je tam wszedzie i pozamykaj pod schodami .
I zamiast pająków daj Zombiaki Big Grin
Reply
Bardziej się pająki przydadzą bo z nich lootają nici a dzięki temu zrobisz łuk, czy tam wędke Smile
Reply
Thumbs Up 
Łuk może wypaść ze szkieletu, jest to tzw. "rzadki łup". Wędki znajdziesz w dungeonach. Bardziej przyda się Oko pająka do Alchemii.
Reply
Zbudowałem maszynę do transportu bloków. Nie wiem czemu ale jest TongueFotek nie będzie bo się wstydzę.
Reply
Proste jak but.

Ja w 4min zrobiłem taką z 4 pistonów. Wink Gdybym miał ochotę mógłbym tak pociągnąć z 4-5 sektorów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)