Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft [cz. 5]
Pozwolę sobie o powtórzenie mojego postu - Co z tego że jest SG (Survival Games)? Opowiem wam pewną sytuacje. Do SG zgłosiło się 8 osób - łał, dość dużo - w tym również ja. Przetrwałem do momentu gdzie na mapie znajdowały się tylko dwie osoby, ja i jakaś jedna osoba o której nie miałem pojęcia. Wędruję sobie tak przed siebie, oglądając się w okół za przeciwnikiem. Następne co słyszę to kroki za mną, obracam się, a tam skin Steva i gracz z nickiem Gaz(cośtam). Uderzyłem raz, nie zaatakował, pomyślałem że ma laga. Zabiłem go, a następne co się stało to jakiś gracz z początkiem nicku na K wygrał Survival Games a ja zabity obudziłem się na spawnie serwera. Okazało się że był to admin bez goda, a ja go zabiłem. Jak napisał 'To za karę' bo go zabiłem. Więcej już się nie zgłosiłem do SG.

Pomijając mega lagi, admini/moderatorzy-dzieci. Admina można podobno kupić jeśli ma się moda. Pełna swoboda na chat'cie - przekleństwa, spam, capslock, orDograWwwia, kłótnie i wyzwiska. Co z tego że są darmowe działki? 5 dni po tym jak po raz pierwszy zalogowałem się i przeczytałem spawn, okazało się że jest takie coś jak Jobs Huh , a oczywiście do /plugins i /help nie ma się permisji. Smile Do tego hosting na Craftserve - najbardziej zalagowanym hostingu serwerów Minecraft w Polsce. Ale oczywiście oni leją na to jak ich maszyny chodzą i jakie mają obciążenie. Wolą dać 300 darmowych serwerów a potem spam i płacz czemu są takie lagi nawet bez pluginów. Big Grin Szkoda gadać. Smile
Reply
http://scr.hu/575/z83mn


Delma, zdjąłem wszystkim graczom bez rangi gm
Reply
Gratulacje serwera ! Po prostu.. się odechciewa grać. Chciałem się wkręcić, ale jak takie rozwałki się dzieją, to po co.
Reply
Crash servera. :x
Reply
Serv padł. ;x Where is Delma?! :<
Reply
Gufat:
a ja dom mialem budowac //Nerdy
Reply
O 18 bedzie. Musze dokonczyc sprawe z lawa i dokonczyc karczme.
Reply
huahauah
DELMA pro ADMIN!
Nie ma mnie na serwier, a jednak ktoś griefuje! PRO! Heart

Kto to może być? Nie mówiąc nic, ale to pandajo Cry
Reply
Dziwne. Bo go dzisiaj nie bylo. Huh
Reply
Na jakim serwie grasz ? Heart
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)