Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliker - Wielki Powrót?
Uhutafa.
Reply
Ciekawe czy kanus dziś się wyrobi. Tongue
Reply
Cześć, hejka, brum wam!

W tym temacie dużo mówi się o Kanusowskiej wersji gry. Kanus napisał Klikera od nowa, generalnie utrzymując wszystko w podobnym klimacie; klimacie klikania w myszkę Tongue.

My poszliśmy nieco dalej. Chcemy zrewolucjonizować wszystko co się da w Klikerze. Kliker jest przepisywany od nowa. Reaktywacja nastąpi na tej samej stronie www co poprzednio; http://kliker.net.pl/ . Oprócz dodania nowych funkcji chcemy żeby przejście z poprzedniej reaktywacji (Kliker 2.2 mój i Uhutafa) nastąpił bez przeszkód. Tak żeby nikomu nie zabrakło starych opcji znanych już wcześniej. Oprócz tego prawie w całości zmieniła się administracja gry. Kolejne nowe pomysły. Każdy z nas grał wcześniej w Klikera jako gracz; wie co należy zmienić, a co można nazwać chlubą gry. Po raz pierwszy w dziejach Klikera gra otrzymała fabułę. Wyjaśnia ona dlaczego pomiędzy nami lata jakieś dziwne pole z napisem Klik Big Grin. Dodatkowo przeczytałem wszelkie propozycje z poprzednich wersji Klikera, parę zmian zostało uznanych jako dobre i zostaną wprowadzone. Nasza wersja Klikera będzie na pewno najbardziej rozbudowaną spośród wszystkich innych. Mimo to zachowujemy trzeźwy umysł; Kliker nadal będzie polegał na klikaniu, odpierając zarzut stawiany przez starą Elitę; nie zobaczycie Klikera w wersji Gra. Nie będzie EQ czy chodzenia po mapce.
Staremu Klikerowi brakowało nieco fabuły, Kliker mógł się zwyczajnie przejeść. My zadbamy o brak monotonii. Większa różnorodność zapewnią dużo godzin spędzonych w grze.
Rozpoczęcie pracy nad Klikerem rozpoczęło się w czerwcu. Takie przedsięwzięcie wymaga jednak bardzo dużej ilości pracy. Dwóch programistów siedzi prawie dzień i noc nad silnikiem, ja z garstką innych osób; opracowujemy fabułę gry. Łączymy wszystko w całość.
To wszystko zostanie pokazane w Klikerze 3.00 Smile.
Reply
Współczuję tylko programistom, że oni odwalają całą brudną robotę, a Wy tylko zajmujecie się "fabułą" w minigierce... Big Grin
Reply
Music 
At+ Martiniego w poście Filozofa: Owszem, istnieje, ale jak rozmawiałem z Filozofem, to daty nie ujawni, a ja dotrzymam tajemnicy Big Grin
Reply
Każdy zajmuje się tym co potrafi najlepiej. BARDZO doceniam pracę Ketoego. Wiem, że jego część pracy jest cięższa, ale stanowimy ekipę. Za niedociągnięcia odpowiadamy razem. Za sukcesy gry odpowiadamy razem.
Z innej beczki napisanie umiejętności, czy tam opis magicznej siły Kliku także do najłatwiejszych nie należał.
A zresztą zaczekajmy na opinie po starcie gry Tongue.

+; Istnieje, ale dużo rzeczy zależy od tego czy gra będzie wcześniej czy później. Lepiej nie podawać jej by później nie było problemów z tym związanych ("Gra miała być wczoraj, a jest dzisiaj").
Reply
Potrafi ktoś zainstalować środowisko graficzne KDE lub GNOME na Ubuntu poprzez Putty? Wszędzie są tylko instrukcje pod Debiana. Oszaleć można.
Reply
Nawet nie wiem co to znaczy Smile
Reply
Ja podobnie jak Activuś ale pomogę Ci poszukać Big Grin

Tagami szukałem, może to coś pomoże:

http://www.goldenline.pl/forum/2860014/jaki-programem-graficznym-podlaczyc-sie-do-pulpitu-linuxa
http://www.wykop.pl/link/1097043/how-linux-is-built/
Reply
Heart 
Ja pozostanę przy wersji kanusa,ponieważ mu pomagałem i może dostane nagrodę za to. A po za tym coś w klikerze będzie ode mnie.

Nie znam się za bardzo,ale czy na 1and1.pl można instalować gry? Tylko trochę drogo na rok.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)