Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliker - Wielki Powrót?
Thumbs Up 
Chyba można, w końcu to płatny hosting, pamiętam ktoś z Gra miał tam grę, tytuł jakiś na R.
Reply
Właściwie jako twórca silnika i klienta jestem jeden. Jest jeszcze jeden, który też ma duże umiejętności, ale chciałem by zajął się czymś inny (czy to już nie powiem), ale nie o to w tym chodzi. Wiedziałem w co się pcham, co będę robił i z jaką ekipą i mi to było na rękę, nie narzekam. Tongue Lubię programować a praca z taką ekipą to przyjemność. Po drugie nikt mnie nie naciska z terminami itp.

Do wszystkich:
Jeśli powiem, że gra będzie 1.07.2012 a okażę się, że nie zdążymy to będą narzekania czemu takie opóźnienia itp. Więc na razie nie ujawniamy terminu ukończenia gry. Jeśli gra będzie zbliżała się ku końcowy to wtedy się dowiecie. Resztę to co Filozof podał to strona fabularno/rozwojowa a jeśli chodzi o techniczną to gra będzie miała bezpieczne połączenie z bazą/rozbudowanego klienta/osobny panel moderacji gry/własne forum/czat i wiele wiele innych. Więcej nie piszę bo strona bardziej techniczna i tak was pewno nie interesuje. Tongue
Reply
Mnie interesuje strona techniczna... Tongue
Reply
A będą jakieś premiumy ? :<
Reply
Generalnie nikt z nas nie widzi czegoś takiego jak w Margo; sklepiki za realne pieniądze czy tym podobne. Będzie można grać w grę swobodnie bez złotówek i na prawdę równo z graczami ze złotówkami.
Jeżeli już jakieś premiumy miałyby zostać wprowadzone; to tylko dla tych, którzy będą chcieli być indywidualni lub pomóc grze.
Masz w planie zostać u nas na... Zawsze? Wydaj na grę kilka złotych. Na co? Własny avatarek (obecnie avatarki są do wybrania z listy, na prawdę nieubogiej Big Grin) (fajnie to wyszło prawdziwy naród kursorów Big Grin), reset umiejętności (a planujemy je aż 16, ale generalnie pojedynczy gracz będzie zainteresowany czterema) więcej zdradzić nie mogę Big Grin. Jak widać same opcje, które konieczne do gry nie są, wyłącznie żeby hosting był w stanie się utrzymać. Nie chcemy klienteli, chcemy graczy Tongue.
Reply
To ja sobie kupie avatarek Smile
Reply
Quote:Braahek:
Chyba można, w końcu to płatny hosting, pamiętam ktoś z Gra miał tam grę, tytuł jakiś na R.

Revalion, The Hardcor... Wink
Reply
The Hardcor stało na tym hostingu jak był ciągle ten "Internal Server Error 500"? Bo jak tak to nie chciałbym, żeby Kliker na takim stał Wink
Reply
Tak, TH było na tym hostingu, dlatego został w wyborze przeze mnie odrzucony jako pierwszy. Kiedyś mieli dobry hosting, ale po tym jak oferowali hostingi za darmo strasznie dużo ludzi z tego skorzystało i teraz serwery im strasznie zamulają. Pod grę wybrałem VPS'a z innej firmy.
Reply
A, zgadza się Revalion Tongue. TH z tego co pamiętam sporo stało na za.pl
kanus:
Kiedy mniej więcej zapodasz nam ten magiczny, długo oczekiwany link? Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)