Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliker - Wielki Powrót?
Kiedyś sobie przypominam były takie figurki w klikerze ,co się je zbierało i na coś wymieniało ale już nie wiem na co.Ktoś wie?
Reply
Figurki? Raczej nie, ale pamiętam, że na event były skarpety Big Grin
Było kilka takich wymienialnych itemów, np. perły na jakieś miksturki.
Reply
Skarpet to nie pamiętam ale te figurki były tylko nie pamiętam w której edycji klikera. pamiętam u mnie to cała szkoła grała w klikera,bo tak wszystkich wciągnąłem Big Grin

tzn. prawie cała szkoła,czyli około 100 osób ze szkoły na 500 możliwych licząc zerówki
Reply
A będą reklamy? Mam nadzieję że tak na, stronie głównej mogą być oraz pod obrazkiem na którym się klika. Ja tam bym codziennie w reklamy klikał, a może i więcej bo mam zmienne ip Tongue. W końcu dobry hosting i jakaś reklama się przyda. A co do reklamy to na stronach typu TOP100 można stworzyć za darmo banner umieszczony na stronie. Można też było by zrobić coś takiego jak w Gra za kliknięcie w link i ocenienie zależnie od levela złoto, energia, a może jakiś przedmiot. Gram od pierwszej części klikera i pamiętam trudy z którymi borykali się twórcy. Zgłosiłem kilka błędów, zaprosiłem 5 osób do gry, i chętnie pomogę w nowszej wersji klikera, a przynajmniej postaram się.
Reply
Jest w grze reklama, ale tak położona że nie powinna przeszkadzać graczom Wink Dodatkowo na forum gry będzie pewnie jakaś.
Reply
Jak tam pracę nad grą?
Reply
W ciągu ostatnich dni trochę powoli idzie - kto w weekend siedzi w domu Big Grin W tygodniu coś więcej porobię. Zostało jeszcze parę ważnych rzeczy. Najwięcej roboty chyba będzie z klanami, potem jeszcze system rynku/aukcji, ulepszenie systemu ekwipunku. Nie mam jeszcze porządnego panelu admina. Forum prawdopodobnie wgram gotowe. And last but not least - trzeba zrobić itemy, chociaż te będę pewnie dodawał sukcesywnie w trakcie działania gry.
Reply
To świetna wiadomość. Nie mogę się doczekać, bo teraz wakacje i dużo wolnego czasu, a wie ktoś może coś o Tej osobie która mówiła coś że kliker ma być najszybciej w czerwcu ten oficjalny od gościa który kupił prawa do itemów, silnika itp. To o tym coś wiadomo?
Reply
Shocked 
Daj nam już pograć, ja mogę być betatesterem Smile
Reply
Poczytaj strony wcześniej, tam coś było.

yankus:
Skoro wszyscy się oferują, to ja chce być Strażnikiem! :< Jak za starych dobrych czasów Sad
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)