Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliker - Wielki Powrót?
No okej a więc tak. Oczywiście są to tylko pomysły wiele może się nie zgadzać ale myślę, że przydałyby się. Po 1: rynek. Raz na dzień mógłby atakować rynek jakiś boss tak jak było to w starszym klikerze, do ubicia go potrzebnych było by ileś tam mocy. 1 lvl - 1 moc. Po ubiciu zdobywałoby się itemki/kaske/mixturki/kliki. Po 2: Rynek a handlarze. Myślę, że przydałoby się zrobić kilku handlarzy np handlarz mixturkami. Nie były by one takie tanie, ale i tak oprócz klanu nie ma co z kaską robić a mixtury bardzo by się przydały. Po 3: lokacje dodatkowe. Czyli tak jak dyskutowałem kilka postów wcześniej. Za przypadkowe kliknięcie zdobywało by się klucze do otworzenia lokacji dodatkowych w których za każde kliknięcie była by duża szansa albo nawet 100 % szansy na zdobycie jakiegoś przedmiotu. Czy to ciastko, czy mixturka. Po 4: opcja podglądania online osób. Chodzi o to by był np wysuwany pasek w którym byłyby wyświetlane osoby online. Póki co to tyle, narobiłem trochę bałaganu, ale myślę że przeczytasz ze zrozumieniem. Pozdrawiam

P.S szarejko podsunął również świetny pomysł z energią zdobywaną za lvl. 1 energia za 1 lvl to trochę mało, przydałoby się tak z 10. W starym klikerze sprawdziło się to. I zarazem energia odnawiana mogłaby być tak: 1 min - 10 energii.

P.S 2 Big Grin Pomysł TheJunior'a : "A pamiętacie też, że trening był możliwy? To też by się przydało... No że od któregoś lvl jak nabiłeś poziom miałeś 1 pkt do dyspozycji i rozdawałeś na statystyki np siła (była też arena), szczęście, że większy fart na trafienie rzadszego przedmiotu"

Jestem za! Big Grin
Reply
Mądre, dałbym plusa ale będą płakać że się wymieniamy.
Reply
w starym klikerze był jakiś tam sad Dodgy
Reply
Był sad, były jakieś piwinice, jezioro topielców było o ile pamiętam. Sporo tego Wink
Reply
Chodzi Ci o polane Umarłych?
Reply
http://iv.pl/images/07398700278072478925.png
Trochę poprawiłem, zmniejszyłem ilość "blasku" po lewej stronie i przyciemniłem boki po prawej. I jak teraz? Nie zwracajcie uwagi na to co jest w rogu, później to usunę bo teraz zapomniałem.
Reply
Gdy klikam lokacje nic mi się nie wyświetla...
Reply
ostatnia w grze Big Grin


porian:
10/10/10/9
|....|....|...|


.
Reply
Widocznie masz za wysoki lvl i brakło lokacji Smile Trzeba chyba pomyśleć o zwiększeniu progów lvl-owych bo za szybko wbijacie poziomy.
Reply
Przyjrzyjcie się dokładnie lokacji Kanion Straconych. A dokładniej tych gór w okolicach prawego dolnego rogu. Na górach ujrzycie taką twarz uśmiechniętą na maxa.Tak wyżej nad tym rogiem dolnym.Prawie na środku
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)