Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliker - Wielki Powrót?
Ok, dzięki. Skorzystam. Tylko że zrobiłeś złe wymiary Smile 32x32 a nie 42x42 powinno być.

A wiesz może jeszcze jakie wymiary ma baner (ten u góry)?
Reply
Bannery są zwykle w formacie 728x90, ale może być w każdym rozmiarze bo itak sobie przeskaluję do odpowiedniej wielkości.
Itemy są w rozmiarze 32x32
Reply
Shocked 
Pod daje się.
Reply
Ok, to wyślę ci ten baner i grafiki na e-maila. Zobacz czy są OK.
Reply
o fajne nowe zmiany doszły Smile
Reply
Poprawiłem trochę bossów. Teraz się pojawiają conajmniej raz na 3 dni, a nagrody są 2 razy większe. Myślę że teraz nie będą tak bardzo przeszkadzać w klikaniu. Jak będę miał więcej itemów, to dodam też loot z bossów.
Reply
Perfidnie zerżnąłeś moją paletę kolorów. W większych miksturkach dodałeś tylko jakieś uszka, a największa mikstura jest zrobiona "po twojemu". Po prostu zwiększyłeś kontury, na które dałem ci prawo, a potem nieudolnie pocieniowałeś.
Cóż. Nie mam do tego praw autorskich, a szkoda. Jeszcze raz powtarzam, pozwoliłem Ci skorzystać tylko z konturów. Nic nie wspomniałem o mojej palecie kolorów.
Nie czepiam się. Ja po prostu stawiam kawę na ławę.

AtNO SPAM
Błąd z klikaniem nadal jest. Jak klikniesz kilka razy, tyle samo razy Ci zaliczy.
Reply
Tak powinno być. Blokada klikania jest wyłączona jako rekompensata za przerwy w działaniu serwera Wink
Reply
Question 
ahh, ja pamiętam jak jeszcze jednym z adminów był Fred. Byłem z nim w jednym klanie kiedyś na katahha Big Grin Fred zalogował się, DAJ CHIACYNTAAAAA Cool i się monetki na Rynku ( czy jak to się nazywało Cool ) nabijało Smile
Reply
Yyy... paleta kolorów jest inna. Cieniowanie jest inne. Kształty dwóch innych mikstur są inne... Co miałem niby zrobić? Zmienić jej kolor na zielony? Pozwoliłeś mi wykorzystać kontur, więc go wykorzystałem. Nie wiem dlaczego drzesz się o coś co pozwoliłeś mi zrobić.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)