Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliker - Wielki Powrót?
Smile 
Hmmm... Zaskoczę Cię! Uwaga, uwaga... Przygotuj się... Kelirmo! Zaskakujące, nieprawdaż? Ja bym się w życiu nie domyślił.


Kurna. Znowu mi kliker nie działa. :< Bóóóóó
Reply
Ja wiem jak zrobić by tak się nie działo. Ogólnie zacina się co 5min, to znaczy że o np: godzinie 12:55, 13:25, 14:10, 14:40, to znaczy wtedy gdy minuty są podzielne przez 5. Jeżeli się wylogujesz ok. 10 sekund przed tymi zdarzeniami i zalogujesz się ok. 10 sekund po tych zdarzeniach, nadal powinieneś mieć możliwość gry.

Mam nadzieję że teraz idzie mnie zrozumieć Big Grin

Edit: A no i jeżeli masz otworzonych kilka kart, zamknij wszystkie, albo zostaw tylko tą na której się wylogowałeś.


wertonoss: Dzięki Big Grin
---
Reply
Chopie, ja przeczytałem cały temat, zrozumiałem za pierwszym razem, to, co napisałeś, jezdę chartkorę, bo jerzdżę motorę, itd., ale mnie wywaliło po 2~~ minutach. Big Grin


Literufka
Reply
Działa i nie działa,coś pękło -.- ...
Radinix:
Gz rankingu Smile
Reply
Ha. Znowu działa. Ciekawe, jak długo.

Ok, już nie działa.
Reply
Działa Big Grin
Reply
Kanus jeżeli zabierasz się za grę, to rób to porządnie albo wcale. Co to za gierka, która przez tyle czasu co kilka minut albo godzin psuje się i nie staje się nie do użytku? To jest chyba jakiś żart.
Reply
Ja wiem! To jest celowe! Psuje się co chwilę, bo jakby się nie psuła, to by się za szybko znudziła! A tak to trzeba będzie co najmniej 4x tyle czasu co wcześniej na cokolwiek Cool

A tak na serio, to to jest beznadziejne... Jak tego nie naprawi do pojutrza, to przestaję klikać.
Reply
Kelirmoxd:
Jak was stać na porządny serwer to dajcie mi kasę. Ja niestety kasy nie mam, dlatego jest jak jest. Porządny serwer pod taką grę to wydatek conajmniej 30/40zł miesięcznie. Gdybym mógł to gra smigała by już od dawna.
Reply
trololol. nie tu..
Dajcie adres do nowej wersji kilkera.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)