Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliker - Wielki Powrót?
Nawet fajny. Kanus może udostępnij możliwość pakowania itemów do właśie takiego kufra, bo trudno sprzedawać jak ma się cały stos jakichś talizmanów, a można wystawiać po jednym Angry A tak to cały kufer można by było wystawić Big Grin Do tego zawsze można jakiś większy loot do skrzynki wrzucić Dodgy
Reply
Dodałem 8 itemów do gry.
Reply
Czemu słaby? Ładny jest. To mogłoby być coś w stylu depo.
Reply
Kuferek niezły tylko jakbyś mógł to go trochę powiększ Wink
Reply
"Jak was stać na porządny serwer"
To kolejny Twój kiepski żart. Człowieku! Kto zabiera się za grę?! Administrator kanus, czy gracze? Dla kogo tworzona jest gra? Dla administratora kanusa czy dla nas - graczy? No a kto wyleciał z inicjatywą stworzenia takiej wersji Klikera? Przemyśl swoją wypowiedź. Na dzień dzisiejszy niestety stan gry, jak i Twoich wypowiedzi jest po prostu niski. Przykro mi. Nie bez powodu takie zdanie się utworzyło.
Reply
Kenz ma rację
Reply
Okej powiększę o ile mi to wyjdzie. Big Grin

Atedit: łapta kufer http://i49.tinypic.com/2cyffb.jpg
___
Reply
Więc jeśli ja tworzę grę to ją robię jak chce. Jak komuś przeszkadza jakość może nie grać. Ja nikomu grać nie każę. Jak komuś zależy na grze to poczeka aż będzie kasa na nowy serwer albo sam pomoże. Inni potrafią mi pomóc. Jedni podsuwają pomysły na lokacje, bossów, itemy, komunikaty przy klikach. Ktoś inny pomógł zrobić grafiki do itemów. Mam takich osób całą listę. Ty chyba jako jedyny w temacie ciągle na coś narzekasz. Parę osób w temacie wyraziło chęć poklikania sobie czasem, więc poświęciłem pare chwil i zrobiłem podstawową wersję. Jak jest tak jest. Ja narazie nic z tym zrobić nie mogę, więc powiedziałem że jeżeli ktokolwiek chce coś lepiej niech pomoże a nie wiecznie narzeka. Jak umiesz zrobić to lepiej to zrób. Jak nie umiesz to zwyczajnie przestań grać.
Reply
Jako jedyny w temacie narzekam, bo jako jedyny jestem zawsze szczery i skrytykuję, jeśli jest taka potrzeba. Co złego jest w czystej krytyce, że musisz mnie zaraz minusować? Czy krytyka jest czymś złym? Nie. Po prostu udzielam dobrych rad. Jeśli jest osoba potrafiąca śpiewać, to już w pierwszym dniu rozpoczęcia śpiewu nie leci do mam talent, tylko kształci swój talent, żeby najpierw NADAWAĆ się do takiego programu. Z tobą kolego jest podobnie. Wystartowałeś ze swoją grą od razu, bez kształcenia jej na wyższy poziom techniczny. Widzę, że chcesz się jak najszybciej dorobić na tym i uzyskać przychylność graczy wydając byle badziewie.
"Ty chyba jako jedyny w temacie narzekasz"
Nie mam prawa mieć własnego zdania i być tą jedną osobą, która dostrzega niedoskonałości i je po prostu wytyka? Mi się to podoba Wink
"Jak umiesz zrobić to lepiej to zrób"
Heh nie umiem, ale krytycy są od tego, że niekoniecznie muszą sami się tym samym lepiej od wszystkich zajmować, lecz obserwują i wytykają błędy. Zgadza się?
Zobacz jak tworzony jest kliker Filozofa Wiejskiego (przy którym aktualnie i ja pomagam). Nie wydajemy gierki od razu, żeby zdobyć przychylność graczy, bo nie chcemy startować z badziewiem. Jeśli odpowiedni ludzie z ekipy skończą swoją pracę, to wtedy wersję stabilną będziemy mogli oddać graczom do użytku. Wyobrażasz sobie na przykład na rynku psującą się co dwie minuty drukarkę firmy HP i komentarz producenta "jeśli się nie podoba, to nie używaj i zrób se lepszą drukarke" ? Wiem, że to durny przykład, ale żeby zrozumieć sens mojej wypowiedzi to nie trzeba być nie wiadomo jak rozumnym człowiekiem. Tłumaczę na chłopski rozum, żebyś mnie wreszcie zrozumiał, a nie minusował i myślał, że jestem Twoim przeciwnikiem.
Swoją drogą: ciekawy jestem skąd na początku tak wielkie lagi Wink Bo wiesz, niektórzy próbują oszukać graczy na przykład tym, że automatycznie po wejściu gracza klika mu w reklamy po kilkaset razy nabijając właścicielowi kasę. Nie wiem czy tak jest w tym przypadku, bo ja się tam nie znam, ale teoretycznie możliwe. Prawda? Nie jest to kolejne narzekanie, ale po prostu przedstawiam swoją teorię.
Reply
Gdybyś śledził moje posty od samego początku być może byś wiedział, że gra dla mnie jest skończona Wink Na samym początku napisałem że gra nie będzie wysoko rozwinięta i nie będzie powalać milionem wysoko rozwiniętych funkcji. Wystartowałem z grą, bo ją już zrobiłem. Gra jest całkiem dobra. Lagi są nie z powodu samej gry, lecz z powodu hostingu. Przerwy w działaniu nie są z powodu gry, lecz gracze są blokowani przez firmę hostingową. Rozumiem krytykę gdyby to była moja wina, lecz ja tu w niczym nie zawiniłem. Zawinił hosting.
"Heh nie umiem, ale krytycy są od tego, że niekoniecznie muszą sami się tym samym lepiej od wszystkich zajmować, lecz obserwują i wytykają błędy."
Nie muszą się tym zajmować, ale muszą się choć trochę na tym znać. Nie zrobiłeś prawdopodobnie ani jednej takiej gry więc [prawdopodobnie] od strony technicznej nie znasz się na tym wogóle.

Poza tym piszesz że pomagasz przy Klikerze Filozofa. Z tego co widziałem w pewnym twoim poście w innym temacie to pełnisz tam funkcję "Mistrza Gry" i osoby "utrzymującej porządek na czacie". Moderatora gry, której praktycznie jeszcze nie ma (bo z tego co wiem prace dopiero co wystartowały). Osoby utrzymującej porządek na czacie, na którym piszą 3/4 osoby. To tak jakbym ja powiedział że wszystkie te kilkanaście osób, które mi pomogły w tworzeniu gry należą odrazu do jej ekipy.

A co do reklam na stronie, które rzekomo nabijają mi pieniądze. Poniżej przedstawiam Ci screen z konta, abyś zobaczył jakie są zarobki:

Nie ma to jak powiedzieć w opisie minusa że nie umiem tworzyć gier, nie wyjaśniając dlaczego.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)