Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliker - Wielki Powrót?
prosta gra to nie znaczy technicznie porąbana gra Big Grin
Może być prosta gra, ale technicznie idealna! Smile
Myślisz, że Twoje informacje są zgodne z prawdą? Po 1. nie mistrz gry pilnuje czatu, lecz Strażnik czatu. Po drugie; skąd wiesz, że może nie dogadałem się z administratorem, żeby pełnić także inne funkcje?
*Podyskutowaliśmy sobie odnośnie mojego minusa przyznanego Tobie wcześniej, więc dlaczego twierdzisz, że nie wyjaśniłem Ci powodu przyznania negatywnego punktu reputacji?

To świetnie, że wyjaśniłeś wszystko odnośnie hostingu. To mi ulżyło. Dzięki za odpisanie i wytłumaczenie wszystkiego. Wink
Reply
Ale powtarzam poraz kolejny że gra technicznie jest dobra (może poza brakiem PL znaków w niektórych miejscach) Wink Wszystkie problemy to wina hostingu.
Wyjaśniłeś minusa, ale po 3 stronach Wink
A co do pilnowania czatu, sam w tym poście:

napisałeś że "Utrzymywanie porządku jako moderator na czacie jest dla mnie satysfakcją.", co znaczy że pilnujesz czatu Wink
Reply
Po tym co napisałeś odnośnie Klikera Filozofa Wiejskiego i po tym co wypisujesz na Kanusa, pierwsze co się nasuwa na myśl to niszczenie konkurencji... tylko, żeby kogoś zniszczyć trzeba mieć poważne argumenty Wink
Jak coś się komuś nie podoba to po prostu nie widzę sensu, żeby tego używał. Jak taki z cb krytyk to daj linka do innych tematów, gdzie skrytykowałeś inny serwis/grę/itp. Smile

Poza tym hostingi są dosyć drogie. Gdybym ja potrafił stworzyć jakąś gierkę to nie wiem czy o razu porywałbym się na płatny hosting(inaczej jakbym nie miał co robić z pieniędzmi Big Grin ), bo stworzenie nie znaczy, że się przyjmie. Stare dobre Klikery nie trzymały się długo.

kanus:
Czyli można rozumieć, że teraz postępy z TheHardcor ruszą pełną parą? Tongue
Reply
TH jest robione już od dawna Wink Myśleliśmy żeby jeszcze w wakacje wydać zamkniętą betę.
Reply
A niech kanus sobie robi swoją wersję klikera, przecież ma na to pozwolenie Smile
Nie ma tutaj żadnego niszczenia konkurencji.
Reply
Wiesz co jest najgorsze, że takim zachowaniem reprezentujesz swój team - team klikera 3.0. Jeśli chodzi o mnie to nie chce widzieć cię w moim teamie póki nie zmienisz swojego postępowania. Sama chęć i umiejętności w tworzeniu gry się nie liczą. Kulturę też trzeba mieć a oczerniając bezpodstawnie projekt Kanusa i jego dość fajną wersje klikera okazujesz brak szacunku do jego włożonej pracy. Co do twojego minusa - pomógł bym mu nawet w napisaniu gry bo się znamy i ja w przeciwieństwie do ciebie nie widzę w nim konkurencji co jest śmieszne i żałosne. Radzę ci trochę ochłonąć.
kanus:
Fajna gra <piona>. Jak byś potrzebował pomocy to pisz na gg. Big Grin
Reply
Wpadłem na pomysł opisu kliknięcia.

"Kto klika nie błądzipomocy jak zdjąć item z eq? Mam 2 super talizmany a zapełnione miejsce Angrypograłem 15 minut wbiłem zaledwie 2 poziomy i przestał działać.
Reply
Ale ta gra wciąga. Cool
Reply
Naciskasz na item i wybierasz opcję "Użyj". Item powinien zostać zdjęty.

Zły Ketoe:
Twoje gg to 12842***, tak?
Reply
Ale nie jest Angry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)